ШАНОВНІ ЧИТАЧІ! Запрошуємо Вас відвідати зал електронних каталогів - ауд. 510 (п'ятий корпус), в якому діє постійна виставка "НОВІ НАДХОДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ"

НОВИНИ БІБЛІОТЕКИ

 • Виставка-вшанування, присвячена 85-річчю Александрова Олександра Гавриловича (до 120-ї річниці університету)

  З 2 вересня у залі мистецтвознавчої літератури відкрито цикл виставок мистецьких творів викладачів та студентів нашого вишу, де поруч з фотовиставкою «Схід - Захід» Корнус Т. М. діє виставка-вшанування «Життя сповнене пам’яттю, мов світлом – день…», переглянувши яку відвідувачі зможуть ознайомитися з ліричними творами педагога, науковця, прекрасної людини – Александрова О.Г., який зробив великий внесок у розвиток зварювального виробництва. Виставка триватиме до 9 жовтня.
  Детальніше >>>

 • Фотовиставка Корнус Тетяни Михайлівни «Схід – Захід» (до 120-ї річниці університету)

  2 вересня у залі мистецтвознавчої літератури (ауд.516) наукової бібліотеки НУ «Запорізька політехніка» відкрилася фотовиставка Корнус Тетяни Михайлівни «Схід – Захід», яка триватиме до 9 жовтня.
  Детальніше >>>

 • Зареєструйтесь на вебінар компаній Clarivate та Антиплагиат "Оцінка наукових публікацій: сучасні інструменти і їх коректне застосування"

  18 вересня о 11:00-13:00 запрошуємо на спільний, безкоштовний вебінар компаній Clarivate та Антиплагиат "Оценка научных публикаций: современные инструменты и их корректное применение". Традиційно: два спікери, протягом двох годин проголосять дві доповіді та дадуть відповіді на ваші запитання, які можна поставити під час обов`язкової попередньої реєстрації, яку вже відкрито.
  Достатньо перейти за посиланням https://bit.ly/3l4fodB , знайти слово Register заповнити анкету і 18 вересня почати підключення за 5-10 хвилин до 11:00.
  Передбачено сертифікат учасника, який буде надісланий на вказану при реєстрації електронну скриньку до 25 вересня тим хто прослухає не менше 90 % часу вебінару. Оскільки очікуються слухачі з щонайменше 20 країн вебінар російською мовою.
  Детальніше >>>

 • Інформуємо про продовження вебінарів від компанії Clarivate (платформа Web of Science) в вересні 2020 року

  07 вересня 2020 - Тема: «Наукова комунікація в цифрову епоху». Опрацьовуємо тести
  10:15 - 11:15 - Реєстрація
  16:15 - 17:15 - Реєстрація
  08 вересня 2020 - Тема: Відбір видань до Web of Science Core Collection: критерії якості, процедура оцінювання
  10:15 - 11:15 - Реєстрація
  16:15 - 17:15 - Реєстрація
  09 вересня 2020 - Тема: Web of Science Core Collection для наукової роботи
  10:15 - 11:15 - Реєстрація
  13:15 - 14:15 - Реєстрація
  15:30 - 16:30 - Реєстрація
  10 вересня 2020 - Тема: Web of Science Core Collection для наукової роботи
  10:15 - 11:15 - Реєстрація
  13:15 - 14:15 - Реєстрація
  16:15 - 17:15 - Реєстрація
  11 вересня 2020 - Тема: Можливості аналітичного інструменту InCites
  10:15 - 11:15 - Реєстрація
  16:15 - 17:15 - Реєстрація
  Детальніше >>>

 • Інновації в освіті

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Інновації в освіті», який буде діяти з 26 серпня по 30 вересня 2020 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Відкрито доступ до онлайн-колекції книг видавництва "Центр учбової літератури"

  З 01.09.20 по 30.11.2020 рр. користувачам наукової бібліотеки "Запорізької політехніки" надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр учбової літератури» (http://culonline.com.ua).
  Доступ можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі після авторизації.
  Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів, або дивіться на сайті бібліотеки з локальної мережі університету.
  Детальніше >>>

 • Шановні випускники!

  Підпис обхідних листів у Науковій бібліотеці буде відбуватися з 01 червня 2020 року на абонементі навчальної літератури (3 корпус, ауд. 17) з 9-00 до 15-00, понеділок - п'ятниця.
  При собі мати читацький квиток.

 • Інформаційні електронні ресурси наукової бібліотеки університету "Запорізька політехніка"

  Згідно наказу по Університету №64 з 12 березня (четвер) до 3 квітня (п’ятниця) у зв’язку з карантином та внесенням змін до графіку навчального процесу здобувачів вищої освіти, наукова бібліотека Національного університету "Запорізька політехніка" переходить на дистанційне обслуговування користувачів та нагадує про цілодобовий доступ до інформаційних електронних ресурсів, а саме:

  Електронний каталог
  Електронна бібліотека
  Інституційний репозитарій
  МБА та Електронна доставка документів
  Віртуальна довідка

  Інформацію щодо використання інформаційних ресурсів ви можете отримати за телефоном: +38(061) 769-84-10, або надсилайте запити на e-mail : library@zntu.edu.ua

  Щодо користування SCOPUS та Web of Science звертайтеся: Пилипенко Наталія Володимирівна, natali_p@zp.edu.ua

  Щодо розміщення матеріалів у репозитарій звертайтеся на адресу: naukovabiblioteka@gmail.com (Деськова Ольга Іванівна).

 • Відкрито реєстрацію на вебінари (23-25 березня 2020 року) - Наукова діяльність та її оцінка: можливості Web of Science

  23.03.2020 о 16:15 - Вступ до наукометрії
  24.03.2020 о 16:15 - Ресурси Clarivate Analitics для ефективної наукової діяльності
  25.03.2020 о 16:15 - Публікації у виданнях, що індексуються у Web of Science: міфи та реальність
  Детальніше >>>

 • Виставка хенд-мейд іграшок Федотової Світлани “Святковий настрій”

  З 4 по 13 березня 2020 р. запрошуємо до зали мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на виставку хенд-мейд іграшок Федотової Світлани “Святковий настрій”.
  Також до вашої уваги представляємо книжковий перегляд “Книга – джерело ідей для творчості” з різних напрямків рукоділля – бісероплетіння, створення ляльок, прикрас, виробів в стилі печворк та багатьох інших.

 • Управління якістю на підприємстві

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Управління якістю на підприємстві», який буде діяти з 10 по 31 березня 2020 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Енергозберігаючі технології для м. Запоріжжя

  18 березня 2020 р. о 14-00 в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) відбудеться засідання інженерно-економічного клубу винахідників.
  Тема : “Енергозберігаючі технології для м. Запоріжжя”.
  Запрошуються усі бажаючі!

 • Спеціальний випуск "Fundamental Issues in Game Theory and Market Design"

  Не пропустіть спеціальний випуск "Fundamental Issues in Game Theory and Market Design" у Japanese Economic Review від видавництва Springer у вільному доступі лише до 29 лютого 2020 року!
  Детальніше >>>

 • 6 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”

  До вашої уваги 6 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”. Студентський плагіат, частина 2. Що робити? В цьому номері аналізується, як не сприяти студентському плагіатові, та подаються ідеї, які викладачі можуть втілити в життя без складнощів у себе на парах.
  Ознайомитись з номером >>>

 • Презентація книги «Щоб бути українцями, говорімо українською»

  18 лютого о 13-30 в залі мистецтвознавчої літератури (а.516) запорізький композитор Анатолій Сердюк презентуватиме свою першу книгу із дослідженням типових мовних помилок жітелів півдня України. Науково-популярне видання – практичний порадник із культури мовлення, вчить правильно вживати українські слова та словосполучення.

 • 5 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”

  До вашої уваги 5 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”. Студентський плагіат, частина 1. Хто винен? В цьому номері розкривається тема студентського плагіату та даються порадами як запобігти цьому явищу.
  Ознайомитись з номером >>>

 • Фотовиставка студента Григорія Чепурненка

  З 10 лютого до 10 березня в залі мистецтвознавчої літератури (ауд.516) експонується фотовиставка студента другого курсу факультету комп'терних наук та технологій Григорія Чепурненка. Фотографії Григорія вражають своєю глибиною і змістовністю.

 • Персональна виставка живопису Карини Бойко "Зростають у моїй душі пелюстки дива і натхнення"

  10 лютого о 13.30 в залі мистецтвознавчої літератури (ауд.516) відбудеться відкриття персональної виставки живопису "Зростають у моїй душі пелюстки дива і натхнення" запорізької художниці Карини Бойко.
  Експозиція триватиме до 11 березня 2020 року.
  Галерея картин Карини Бойко

 • Тестовий доступ до журналів Wiley

  Доступ до журналів Wiley буде відкритий з 01 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року. В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.
  Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі Національного університету "Запорізька політехніка", перейшовши на платформу Wiley Online Library.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до 4-х колекцій Adam Matthew Digital

  Шановні читачі Наукової бібліотеки Національного університету "Запорізька політехніка", у Вас є нагода скористатися тестовим доступом до обраних колекцій Adam Matthew Digital, який триватиме від 2-го лютого до 1-го березня 2020 року.
  Adam Matthew Digital - академічний видавець, що розташований у Великобританії та США. Є незалежною дочірньою компанією Sage Publications з 2012 року. Компанія спеціалізується на онлайнових базах даних першоджерел та курованих колекцій для гуманітарних та соціальних наук.
  Детальніше >>>

 • Google оновив Dataset Search для більш ефективного пошуку даних

  Сервіс пошуку даних Google, відомий як Dataset Search, перестав бути бета-версією. Google розширив можливості фільтрації пошуку і відкрив доступ до майже 25 мільйонів баз даних. Компанія не ділиться повною статистикою, проте заявила, що «сотні тисяч» користувачів спробували Dataset Search з моменту запуску пробної версії у вересні 2018 року.
  Детальніше >>>

 • Охорона праці – запорука життя

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Охорона праці – запорука життя», який буде діяти з 01.02.2020 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Вебінари від Clarivate Analytics у січні 2020 року

  Відкрито реєстрацію на вебінари від Clarivate Analytics у січні 2020 року.
  22 січня 16:15-17:15 (українською) - Як опублікуватися у виданнях, що індексуються у Web of Science Core Collection.
  24 січня 16:15-17:15 (українською) - Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection (для редакторів та редколегій)
  Зверніть увагу, що у січні російською мовою буде лише одна серія: "Ресурсы Web of Science Group Clarivate Analytics для эффективной научной деятельности и ее анализа" але збільшено тривалість вебінару до 1,5 години. Кожен з трьох півторагодинних вебінарів заплановано у двох повторах о 9:00 та 13:00 годині за київським часом. Сертифікати передбачені тим хто прослухає 90% кожного з трьох вебінарів, обирайте зручний день і час перегляду.
  Розклад та реєстрація за посиланням https://clarivate.ru/webinars
  Детальніше >>>

 • Доступ до електронної бібліотеки МВФ IMF Elibrary

  На Новий рік МВФ зробив подарунок студентам, дослідникам, історикам та журналістам - зробив загальнодоступними всі опубліковані онлайн матеріали МВФ.
  Раніше велика кількість із 21 тис. публікацій МВФ, включно з архівами з 1946 року, були платними. Тепер будь-яка зацікавлена особа у будь-якій країні може отримати доступ до книг, статей, періодичних звітів, статистичних таблиць МВФ, безоплатно.
  Дуже зручний і простий пошуковий інтерфейс за країнами, темами, видам публікацій, роками публікацій, авторами, мовою публікацій.
  Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету за посиланням http://bit.ly/2QDiCYd
  Детальніше: >>>

 • Доступ до повних текстів провідного наукового видавництва Springer Nature

  Міністерство освіти і науки України забезпечило передплату за кошти держбюджету до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature . Журнали тематично охоплюють математичні науки, природничі науки (біологія, медицина, екологія, хімія, фізика, географія, фармацевтика, охорона здоров'я), технічні науки (інформатика, інженерія), право та міжнародні відносини, соціальні науки (психологія, політологія, педагогіка), економічні науки (фінанси, бізнес та менеджмент), а також гуманітарні науки (історія, філософія, літературознавство).
  За передплатою МОН, відкрито безкоштовний доступ саме до журнального контенту (статей в наукових рецензованих журналах видавництва Springer 1997 - 2020 рр.) та електронних книг Springer 2017 року (9662 назви).
  Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету за посиланням https://link.springer.com
  Детальніше: >>>

 • Майбутнє за відновлюваною енергетикою

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Майбутнє за відновлюваною енергетикою», який буде діяти з 01.12.2019 до 28.12.2019 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Трансформація вищої освіти України в умовах викликів ХХІ століття

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Трансформація вищої освіти України в умовах викликів ХХІ століття», який буде діяти з 14.11.2019 до 30.11.2019 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Україна - Китай: діалог культур

  З 18 по 26 листопада в залі мистецтвознавчої літератури (ауд.516) демонструється експозиція образотворчого мистецтва Данилкіної Анастасії.

 • Читач року – Алексєєнко Ольга Валентинівна

  Вітаємо Ольгу Валентинівну з почесною відзнакою «Читач року»!
  Наукова бібліотека ім. Максимовича Київського національного університету ім. Тараса Шевченка організувала та провела фестиваль «Читач року», який має на меті підтримати й відзначити ініціативних та активних відвідувачів бібліотек.
  Запорізька політехніка представила свого переможця - Ольгу Валентинівну Алексєєнко, старшого викладача кафедри машин та технології ливарного виробництва, яка є читачем нашої бібліотеки з 1995 року.
  Детальніше >>>

 • Передплата на періодичні видання I півріччя 2020 року

  З 15 жовтня 2019 р. розпочата передплата на періодичні видання I півріччя 2020 року!
  Завантажити та переглянути каталог видань України «Преса Поштою» можна за адресою:http://presa.ua/index.php/dlja-podpyschyka/katalogi-dlja-skachuvannja
  Переглянути друковану версію каталогу видань запрошуємо до відділу комплектування наукової бібліотеки університету (к.149 головного корпусу).
  Передплата періодичних видань здійснюється як на підставі Службової, підписаної завідувачем кафедри і директором інституту, так і через заповнення онлайн-форми на сайті бібліотеки.
  Заявки (оформлені службові) на передплату приймаються від кафедр та адміністративних підрозділів університету у к.149 (1-й поверх головного корпусу) з 8.00 - 16.00 ( понеділок - п’ятниця), тел. 2-12.

 • Публікації науковців нашого вишу у Web of Science Core Collection у жовтні 2019 року

  В жовтні у Web of Science Core Collection з’явилися 2 нові публікації науковців нашого вишу, а саме:
        Kulanina Y. V., Yarymbash D. S., Kotsur M. I., Yarymbash S. T. Linearization of object model with vector control // RADIO ELECTRONICS COMPUTER SCIENCE CONTROL. - 2019, № 2, pp. 189-201.
  DOI: 10.15588/1607-3274-2019-2-20
  Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.
        Kaminska Z. K., Serdiuk S. N., Kulynych E. M.The method of operator's activity estimation for the automated control system in aerated concrete production // RADIO ELECTRONICS COMPUTER SCIENCE CONTROL. - 2019, № 2, pp. 177-188.
  DOI: 10.15588/1607-3274-2019-2-19
  Ознайомитись з публікацією можна за посиланням

 • Публікації науковців нашого вишу у Scopus у жовтні 2019 року

  В жовтні у Scopus з’явилося 3 нові публікації наших науковців, а саме:
        Mishchenko V. G., Evseeva N. A. Influence of Metallurgical Processing on the Structure and Properties of Multicomponent Alloy Steel // Steel in Translation. - 2019, 49 (5), pp. 357-360.
  DOI: 10.3103/S0967091219050085
       Daus Y. V., Pavlov K. A., Yudaev I. V., Dyachenko V. V. Increasing Solar Radiation Flux on the Surface of Flat-Plate Solar Power Plants in Kamchatka Krai Conditions // Applied Solar Energy (English translation of Geliotekhnika). - 2019, 55 (2), pp. 101-105.
  DOI: 10.3103/S0003701X19020051
       Antonenko N., Tkachenko I.Plane thermoelastic deformation of a multilayer foundation with non-ideal thermal contact between its layers // Materials Science Forum. - 2019, 968 MSF, pp. 486-495.
  DOI: 10.4028/www.scientific.net/MSF.968.486

 • Конституційне право зарубіжних країн

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Конституційне право зарубіжних країн», який буде діяти з 01.10.2019 до 31.10.2019 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Творча зустріч та та майстер-клас з художницею Оксаною Хижняк

  8 жовтня о 12.00 в залі мистецтвознавчої літератури (ауд.516) відбудеться творча зустріч із запорізькою художницею Оксаною Хижняк та майстер-клас з малювання акварелями.
  Записатися на майстер-клас можна в ауд. 516 або за тел.: (096)4305072.

 • Персональна виставка акварелі і графіки "Мандри на папері" Оксани Хижняк

  Запрошуємо усіх бажаючих до зали мистецтвознавчої літератури (а.516) на персональну виставку акварелі і графіки "Мандри на папері" запорізької художниці Оксани Хижняк. Її роботи з псевдонімом Kesan постійно беруть участь у чисельних виставках як в Україні, так і за кордоном. Експозиція діятиме до 31 жовтня.

 • Всі українські журнали в Scopus і Web of Science

  Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus і / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці: 26.09.2019.
  Детальніше >>>

 • Творча зустріч з автором виставки «Олександрівськ. Архітектурна спадщина» Тетяною Вікторівною Єншуєвою

  23 вересня о 15 год. у залі мистецтвознавчої літератури (а.516) відбудеться творча зустріч з автором виставки «Олександрівськ. Архітектурна спадщина» Тетяною Вікторівною Єншуєвою.

 • Виставка «Квітковий вернісаж»

  З 18 вересня по 30 жовтня запрошуємо всіх до зали мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на персональну виставку майстрині декоративно-прикладного мистецтва Златовєрової Оксани "Квітковий вернісаж".
  Сумочки, клатчі, косметички та інші авторські вироби, на яких розквітли вишиті стрічками маки, троянди, волошки, братки, ромашки та інші квіти, зачарують ваш погляд та надихнуть на створення власних шедеврів.

 • «Олександрівськ. Архітектурна спадщина»

  9 вересня у залі мистецтвознавчої літератури (а.516) відкрилась виставка графічних робіт голови Запорізької організації Спілки дизайнерів України, старшого викладача кафедри дизайну Запорізької політехніки, архітектора Тетяни Вікторівни Єншуєвої. Роботи, які презентують архітектуру дореволюційного Олександрівська, є результатом унікального дослідження архівних матеріалів (креслень) найбільш відомих і значимих будинків міста. Вивчивши залишки будівель, що збереглися до наших днів, Тетяна Єншуєва відтворила графічні малюнки споруд у техніці «відмивка». Відвідати виставку і ознайомитися з роботами можна буде до 20 вересня.

 • Відкрито доступ до онлайн-колекції книг видавництва "Центр учбової літератури"

  З 04.09.16 по 31.12.2019 р. користувачам наукової бібліотеки "Запорізької політехніки" надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр учбової літератури» (http://culonline.com.ua).
  Доступ можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі після авторизації.
  Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів, або дивіться на сайті бібліотеки з локальної мережі університету.
  Детальніше >>>

 • До уваги студентів І-го курсу!

  Видача підручників на 1 семестр відбудеться згідно з розкладом.
  Детальніше >>>

 • Шановні читачі!

  З 1 вересня запрошуємо Вас завітати до абонементу наукової літератури (к. 251.5) для перереєстрації літератури та читацьких квитків.

 • Математичний калейдоскоп

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Математичний калейдоскоп», який буде діяти з 1 до 30 вересня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Нове надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Відкрито реєстрацію на вебінари (24-26 вересня 2019 року) про можливості платформи Web of Science!

  24.09.2019 о 16:15 - Пошук і аналіз наукової літератури на платформі Web of Science
  25.09.2019 о 16:15 - Світ наукових видань: хороші, погані та хижацькі
  26.09.2019 о 16:15 - Аналіз публікаційної активності науковця і установи
  Детальніше >>>

 • Публікації науковців нашого вишу у Web of Science Core Collection в червні 2019 року

  В червні у Web of Science Core Collection з’явилися 3 нові публікації науковців нашого вишу, а саме:
  - в Science Citation Index Expanded:

       Boguslaev V. O., Greshta V. L., Tkach D. V., Kubich V. I., Sotnikov E. G., Lekhovitser Z. V., Klymov O. V. Evaluation of the Tribotechnical Characteristics of Therma-Barrier Sealing Coatings under Critical Loads // Journal of Friction and Wear. - 2019. - T. 40, № 1. - C. 80-87.
  DOI: 10.3103/S1068366619010033
  Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.

       Pogosov V. V. More on the Effect of Vacancies on Metal Characteristics. Work Function and Surface Energy // Physics of the Solid State. - 2019. - T. 61, № 2. - C. 84-89.
  DOI: 10.1134/S1063783419020197
  Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.

  - в Emerging Sources Citation Index:

       Kuznetsova M., Chetvertak I. The cultural dimension of modern media discourse arrangement // National Academy of Managerial Staff of Culture and Arts Herald. - 2019. № 1. - C. 162-166.
  DOI: 10.32461/2226-3209.1.2019.166898
  Ознайомитись з публікацією можна за посиланням.

 • Онлайн-семінари Clarivate Analytics

  Раді повідомити науковців Запорізької політехніки про чергову серію онлайн-семінарів від Clarivate Analytics з 18 по 27 червня 2019 року.
  Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.

 • Виставка «Вишивка - поезія душі»

  Поринути у світ прекрасного, відчути гармонію і красу, надихнутися на власну творчість та … відкрити секрет довголіття ви зможете завітавши до залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на виставку «Вишивка - поезія душі». На виставці представлені картини, ікони, рушники, панно та інші вироби, вишиті бісером та хрестиком.

 • Створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ

  24 травня 2019 року наукова бібліотека Національного університету «Запорізька політехніка» провела флеш-семінар «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ», який був присвячений питанню організації саме цієї діяльності бібліотек закладів вищої освіти.
  Учасники семінару отримали цінні рекомендації з організації актуального напрямку своєї роботи, ставили запитання, обмінювались своїм досвідом, спільно з колегами шукали відповіді на питання, які виникали під час опанування нового виду діяльності.
  Детальніше >>>
  Світлини з заходу

 • Вибір визначає долю

  24 травня 2019 року до нас завітала творча група юних акторів-аматорів на чолі з тренером Ларисою Головко з виставою "Вибір". Глядачі з цікавістю прийняли участь у виставі незвичайного, нового для нас формату "форум-театр" і з задоволенням та сміливістю шукали шляхи вирішення представленної на розгляд сімейної проблеми.
  Ця постановка показала, що кожна людина повинна навчатися вирішувати проблеми в колі сім'ї, підтримувати один одного в складних ситуаціях, знаходити слова для діалогу і аргументи для компромісу.
  Світлини з заходу

 • Flash-семінар «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ»

  24 травня 2019 року о 10-00 запрошуємо викладачів, науковців та всіх зацікавлених до наукової бібліотеки (ауд. 248) прийняти участь у Flash-семінарі: «Системний підхід до створення авторських профілів науковця засобами різних сервісів та платформ».
  У заході приймуть участь спеціалісти бібліотек закладів вищої освіти Запорізької області.
  Обговоримо наступні теми:
  - профіль університету в БД SCOPUS та Web of Science;
  - раціональний шлях проектування портрету науковця в мережі Інтернет засобами ORCID, ResearcherId (Publons), Scopus, Google Scholar та іншими сервісами;
  - важливі моменти в представленні наукових публікацій, що впливають на показники міжнародних рейтингів;
  - роль відкритого доступу в науковій комунікації.
  Ведучa Flash-семінару – ПИЛИПЕНКО Наталія Володимирівна, спеціаліст НБ НУ «Запорізька політехніка».

 • «Вибір» - вистава форум-театру

  24 травня 2019 року о 13.30 у залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) розпочнеться показ вистави "Вибір" про непросту ситуацію, в якій опинилася звичайна першокурсниця, коли дізналася від лікаря про свою незаплановану вагітность.
  Актори Форум-театру та глядачі спільно будуть намагатися вирішувати проблеми героїв вистави, пропонувати свої стратегії виходу із складної життєвої ситуації.

 • Нова серія вебінарів Web of Science у травні 2019 року

  Раді повідомити науковців Запорізької політехніки про чергову серію вебінарів від Clarivate Analytics українською - 29 травня о 16:15, російською - 29 - 31 травня о 10:00.
  Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.
  Детальніше >>>

 • Репозитарії закладів вищої освіти України

  На сторінці Національного репозитарію академічних текстів у Facebook опубліковано перелік репозитаріїв закладів вищої освіти України.
  Переглянути перелік >>>

 • Іван Тиктор – медіакороль Галичини XX століття

  До Дня працівників видавництв, поліграфії і книгорозповсюдження (25 травня) cектор зберігання фондів наукової бібліотеки пропонує віртуальну книжкову виставку, яка відображає життєвий шлях та професійну діяльність легендарного видавця Галичини Івана Тиктора.
  Переглянути презентацію >>>

 • Європейське мереживо

  Запрошуємо на виставку "Європейське мереживо" (з13 по 18 травня), де ви зможете насолодитися красою і різноманітністю плетених візерунків та високою майстерністю рукодільниць. Зустріч з майстринями відбудеться 14 травня об 11 годині в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516).

 • Запорізьке підпілля: радянські міфи та реалії

  8-го травня запрошуємо відвідати лекцію історика Володимира Лінікова "Запорізьке підпілля: радянські міфи та реалії", яка відбудеться о 10 годині в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516).

 • Новітні банківські технології

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Новітні банківські технології», який буде діяти з 6 до 31 травня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Музика камерної акварелі

  Запрошуємо на персональну виставку старшого викладача кафедри "Дизайн" НУ "Запорізька політехніка", члена Національної спілки художників України Поддубка Костянтина Валентиновича.
  Виставка триватиме з 16 квітня до 8 травня в залі мистецтвознавчої літератури наукової бібліотеки (ауд. 516).

 • Технології успішного бізнесу

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Технології успішного бізнесу», який буде діяти з 1 до 30 квітня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Семінар «Публікаційна стратегія науковця та установи (можливості ресурсів платформи Web of Science)»

  Шановні науковці, аспіранти, співробітники, бібліотекарі та редактори наукових видань!
  Запрошуємо Вас на семінар «Публікаційна стратегія науковця та установи (можливості ресурсів платформи Web of Science)», який відбудеться 22 березня 2019 року в ауд.253 головного корпусу.
  Семінар розпочнеться о 14:00 і триватиме близько 1 години.
  Доповідач: представник компанії Clarivate Analytics в Україні, експерт з інформаційно-аналітичних ресурсів та навчання, Тихонкова Ірина Олександрівна.
  Довідки за тел.:7-698-410 (ауд.250)

 • Крок до мети

  Запрошуємо на перегляд експозиції картин Анастасії Єгорової, студентки групи БАД-528сп.
  Виставка триватиме з 11 до 30 березня в залі мистецтвознавчої літератури наукової бібліотеки (ауд. 516).

 • Знов весна - і знов надії...

  6 березня о 13-30 запрошуємо до зали мистецтвознавчої літератури (а. 516) на творчу зустріч з Оленою Миколаївною Хавкіною, доцентом кафедри теорії та практики перекладу та лауреатом багатьох фестивалів авторської пісні.
  Там, де вона співає, завжди панує атмосфера затишку, любові і тепла...

 • Історія техніки і технологій

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Історія техніки і технологій», який буде діяти з 1 до 31 березня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Нове надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Реєстр наукових фахових видань України

  Удосконалено функціонал Реєстру наукових фахових видань України
  Адреса ресурсу - http://resources.ukrintei.ua/refer/search

 • Краще майбутнє вже сьогодні!

  Запрошуємо на перегляд курсових та дипломних проектів з промислового та графічного дизайну студентів кафедри “Дизайн”.
  Виставка триватиме з 14 до 28 лютого в залі мистецтвознавчої літератури наукової бібліотеки (ауд. 516).

 • Відкрийте для себе JSTOR!

  JSTOR - цифрова повнотекстова база даних, яка надає доступ до більш ніж 12 млн. англомовних наукових журналів, книг та першоджерел.
  JSTOR є неприбутковою службою, яка допомагає науковцям, дослідникам і студентам відкривати, використовувати і поширювати контент у надійному цифровому архіві.
  Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету.
  Адреса ресурсу - jstor.org
  Детальніше: >>>

 • Вільний доступ до повних текстів журналів видавництва Springer Nature!

  Шановні науковці Запорізького краю!
  До кінця календарного 2019 року Запорізький національний технічний університет матиме доступ до повнотекстових наукових журналів видавництва Springer Nature.
  Springer Nature – це 2211 назви або понад 6 600 000 статей та понад 1 млн. матеріалів конференцій, архів яких починається із 1997 року.
  З повним переліком назв Ви можете ознайомитись тут .
  Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету за посиланням https://link.springer.com
  Детальніше: >>>

 • Нове надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Нова серія вебінарів Web of Science у лютому 2019 року

  Clarivate Analytics запрошує на нову серію вебінарів. Всі семінари безкоштовні і проводяться російською мовою. Завдяки трьом різним серіям: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій, Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності, Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах, користувачі наукових ресурсів Clarivate Analytics зможуть більше дізнатися про бібліометрію та отримати практичні навички роботи з інформаційною платформою Web of Science.
  Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.

 • Як розпізнати хижацькі видання, та не стати їхньою жертвою

  На дворі вже другий місяць 2019, і хижацьких видань та маніпулятивних практик стає все більше. Тому запрошуємо на вебінари 5 лютого о 10:15 та повтор 7 лютого о 16:15 за київським часом "Як розпізнати хижацькі видання, та не стати їхньою жертвою"
  Вебінари безкоштовні. Сертифікат не передбачено.
  Необхідна попередня реєстрація за відповідними посиланнями:
  5 лютого 10:15 https://goo.gl/tCGdao
  7 лютого 16:15 https://goo.gl/4tne2v

 • Загадкова культура Китаю

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Загадкова культура Китаю», який буде діяти з 1 до 28 лютого в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Вільний доступ до спецвипусків із соціальних наук, опублікованих у 2018 році видавництвом Springer

  Насолоджуйтесь до 15 лютого 2019 року безкоштовним доступом до всіх спеціальних випусків із соціальних наук, опублікованих у 2018 році видавництвом Springer! Включає значні добірки із соціології, прикладної етики, археології, демографії, релігієзнавства та кримінології.
  Доступ за посиланням: >>>

 • Доступ до електронних наукових БД (Scopus, Web of Science)

  Запорізький національний технічний університет, згідно Наказу №1213 МОН України від 06 листопада 2018 р., включено до переліку закладів вищої освіти і наукових установ, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, яким надається доступ до електронних баз даних Scopus та Web of Science.
  За умовами Договору термін доступу – до 31 травня 2019 р. включно.

 • Перспективи розвитку енергетичної галузі

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Перспективи розвитку енергетичної галузі», який буде діяти з 4 до 31 грудня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Вебінар «Корегування профілів автора та установи у Scopus» від Elsevier

  Elsevier запрошує Вас на вебінар «Корегування профілів автора та установи у Scopus», який заплановано на 30 листопада о 10-00 та буде присвячений таким питанням:
  - Як створюється профіль автора у Scopus?
  - Інструмент корегування профілю автора.
  - Принципи формування профілю установи у Scopus.
  - Можливості управління профілем установи.
  Вебінар буде проведений українською мовою. Під час вебінару Ви матимете змогу поставити запитання та попросити про демонстрацію певних функцій.
  Вебінар проводить Марина Назаровець, тренер Elsevier.
  Для участі у вебінарі, будь ласка, зареєструйтесь тут.
  Це один вебінар із серії. Ви можете подивитися записи попередніх або зареєструватися для участі в наступних вебінарах:
  Пошук у Scopus: найкращі практики
  Scopus: вміст та основні функції
  Метрики Scopus: CiteScore, SJR, h-index та інші практики
  Бібліографічний менеджер Mendeley: перше знайомство

 • Петриківський пишноцвіт Наталії Рибак

  22 листопада о 12.00 відбудеться творча зустріч та майстер-клас з петриківського розпису з Наталією Михайлівною Рибак — заслуженим майстром народної творчості України, відзначеною Премією Данила Щербаківського та Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
  Виставка майстрині діятиме до 16 грудня в залі мистецтвознавчої літератури Наукової бібліотеки ЗНТУ - ауд. 516 (5-й корпус, 2-й поверх) з 8.00 до 16.30.

 • Нова серія вебінарів Web of Science

  Clarivate Analytics запрошує на нову серію вебінарів. Всі семінари безкоштовні і проводяться російською мовою. Завдяки трьом різним серіям: Інформаційні інструменти для авторів наукових публікацій, Інформаційні інструменти для аналізу наукової діяльності, Практичні рекомендації по публікації в міжнародних журналах, користувачі наукових ресурсів Clarivate Analytics зможуть більше дізнатися про бібліометрію та отримати практичні навички роботи з інформаційною платформою Web of Science.
  Повний розклад, а також інформація про підключення до вебінарів і про те, як отримати сертифікат за участь, наведена на сторінці “Вебінари”.

 • Доступ до електронних наукових БД (Scopus, Web of Science)

  Запорізький національний технічний університет, згідно Наказу №1213 МОН України від 06 листопада 2018 р., включено до переліку закладів вищої освіти і наукових установ, що знаходяться у сфері управління Міністерства освіти і науки України, яким надається доступ до електронних баз даних Scopus та Web of Science.

 • До дня української писемності

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Мова – духовне багатство народу», який буде діяти з 3 до 30 листопада в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Шановні науковці, редактори наукових видань та бібліотекарі!

  Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі з Scopus із Мариною Назаровець (офіційним тренером Elsevier в Україні), який відбудеться 29 жовтня.
  Тренінг пройде в Науковій бібліотеці Запорізького національного технічного університету в 513 аудиторії (5 корпус ЗНТУ), розпочнеться об 11:30 та триватиме, приблизно, до 13:00.
  Реєстрація за посиланням:
  https://drive.google.com/open?id=1IW0TOPe_fRE887pnvi3ZSU3xjn87TemyfuwBmmdBAvc
  Детальніше >>>

 • До Дня Українського козацтва

  11 жовтня о 13-30 запрошуємо усіх бажаючих до зали мистецтвознавчої літератури (а.516, 5 корпус, 2 поверх) на презентацію нового роману Валентина Терлецького "Книга сили. Воля".
  Художнє дослідження легенд і феномену українського козацтва від його зародження до теперішнього часу ґрунтується виключно на реальних подіях, маловідомих фактах та численних загадках. Напружений сюжет, карколомні пригоди, знакові постаті, нерозгадані до цієї пори таємниці запорозьких характерників — все це створює абсолютно новий погляд на минуле українських лицарів, дає несподівані відповіді на болючі питання сьогодення, призводить до переосмислення української історії та допомагає повірити у майбутнє нашого народу.

 • Інтелектуальна власність та ії захист в Україні

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Інтелектуальна власність та ії захист в Україні», який буде діяти з 1 до 31 жовтня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • ”ОЛЕКСАНДРІВСЬК, ЯКОГО БІЛЬШЕ НЕМАЄ”

  9 жовтня о 12-00 запрошуємо до зали мистецтвознавчої літератури Наукової бібліотеки ЗНТУ (а. 516, 5 корпус, 2 поверх ) на віртуальну екскурсію вулицями рідного міста з Романом Акбашем та Тетяною Єншуєвою.

 • Тестовий доступ до Data-Planet Statistical Datasets!

  Запрошуємо скористатися тестовим доступом до Data-Planet Statistical Datasets від SAGE, який триватиме до 2-го листопада 2018 року.
  В сховищі даних "Data-Planet" ви можете знайти тайм-серії, що надають статистику за 16 тематичними напрямками.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до SAGE Business Cases!

  Запрошуємо скористатися тестовим доступом до SAGE Business Cases, який триватиме від 1 жовтня до 2 листопада 2018 року.
  SAGE Business Cases - це цифрова колекція, що охоплює широке коло дисциплін і містить наразі 2500 кейсів від дослідників, які розкривають свої найкращі практики і готують Вас до професійного успіху!
  Доступ з локальної обчислювальної мережі університету, мова документів - англійська.
  Детальніше >>>

 • До Дня Захисника Вітчизни!

  3 жовтня о 13-30 у залі мистецтвознавчої літератури (а.516) відбудеться зустріч з військовослужбовцем ВСУ Надією (позивний "Професор").
  Запрошуємо усіх бажаючих.

 • Експозиція "ПАЛІТРА НАТХНЕННЯ"

  Запрошуємо до зали мистецтвознавчої літератури наукової бібліотеки ЗНТУ (а. 516, 2 поверх, 5 корпус) з 8-00 до 16-30 на перегляд експозиції "ПАЛІТРА НАТХНЕННЯ".
  Ви побачите художні картини студії “Арт-изюм”, лялькову композицію творчої студії “Біла птаха”, метелики і квіти у вишитих картинах та інший оригінальний handmade від Олени Єчиної та Любові Клименко, керамічні квіти від Аріни Ральченко.

 • До уваги студентів І-го курсу!

  Видача підручників на 1 семестр відбудеться згідно з розкладом.
  Детальніше >>>

 • Шановні читачі!

  З 1 вересня запрошуємо Вас завітати до абонементу наукової літератури (к. 251.5) для перереєстрації літератури та читацьких квитків.

 • Роль освіти у житті людини

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Роль освіти у житті людини», який буде діяти з 1 до 30 вересня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Журнали, індексація яких в Scopus припинена (станом на серпень 2018 р.)

  Декілька разів на рік на сайті компанії Elsevier оприлюднюється список журналів, індексація яких в базі даних Scopus припинена.
  На початку вересня 2018 р. викладено cписок журналів, індексація яких в Scopus припинена, станом на серпень 2018 р. (завантажити список).
  Детальніше >>>

 • Міжвідомчий круглий стіл «Впровадження УДК в бібліотеки закладів вищої освіти Запорізької області: досвід, особливості, проблеми»

  20-21 червня 2018 року бібліотека Бердянського державного педагогічного університету прийняла на своїх теренах фахівців бібліотек ЗВО Запорізької області для проведення «круглого столу» в рамках засідання секції методичного об’єднання з питань формування фондів та наукової обробки документів.
  Метою круглого столу «Впровадження УДК в бібліотеки закладів вищої освіти Запорізької області: досвід, особливості, проблеми» були як обмін досвідом, так і пошук оптимальних шляхів подолання труднощів перехідного етапу впровадження УДК.
  Детальніше >>>

 • Оновлений перелік наукових фахових видань України (cтаном на 18.06.2018 р.)

  На сайті Міністерства освіти та науки України з’явився оновлений Перелік наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
  Станом на 18 червня 2018 р. у МОН України зареєстровано 4 видання категорії “А”, 2 видання категорії “Б” та 1701 видань категорії “В” друкованих наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до колекції баз даних компанії EBSCO-host!

  Асоціація "Інформатіо-Консорціум" пропонує тестовий доступ (за ліцензійною угодою з Компанією, володарем видавничих прав) для членів Консорціуму в режимі онлайн до електронних ресурсів компанії EBSCO-host.
  Тестовий доступ триватиме до 10 червня включно.
  Доступ з локальної обчислювальної мережі університету за посиланням: http://search.ebscohost.com
  Детальніше >>>

 • Рейтинг університетів за показниками Scopus 2018 року

  Видавничою службою «УРАН», на замовлення Освіта.ua, здійснено наукометричний моніторинг суб’єктів науково-видавничої діяльності України за показниками бази даних SciVerse Scopus, на підставі якого складено рейтинг українських закладів вищої освіти.
  Результати рейтингу вищих навчальних закладів базуються на показниках бази даних Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікуються навчальним закладом або його співробітниками. База даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових журналів та сотні книжкових серій.
  У рейтинговій таблиці вищі навчальні заклади України ранжовані за індексом Гірша — кількісним показником, що базується на кількості наукових публікацій і кількості їх цитувань.
  Детальніше >>>

 • Open Dissertations: ще більше безкоштовних дисертацій

  EBSCO та BiblioLabs успішно запустили проект OpenDissertations.org – понад 800000 електронних копій авторефератів та дисертацій доступні безкоштовно для всіх охочих.
  Детальніше >>>

 • Космічна ера людства

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Космічна ера людства», який буде діяти з 10 квітня до 20 травня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Виставка фотопроекта «Не проГАВ друга!»

  З 4 квітня по 4 травня запрошуємо на добру фотовиставку "Не проГав друга!" - про вуличних собак та небайдужих до них людей.
  Відкриття - 4 квітня о 12.00 біля ауд.510 Наукової бібліотеки (перехід від головного до 5-го корпусу, 2-й поверх).

 • Запрошуємо на виставку художніх робіт Любові Миленької!

  Запрошуємо на експозицію картин під назвою "Закоханність у життя..." запорізької художниці Любові Миленької, яка з любов'ю створює близькі до серця пейзажі, натюрморти, сонячні букети.
  Виставка триватиме в залі мистецтвознавчої літератури (а.516) до 14 квітня.

 • Тестовий доступ до відео-продуктів від SAGE!

  Запрошуємо скористатися тестовим доступом до 6 квітня 2018 року до низки продуктів від SAGE, а саме: SAGE knowledge та SAGE researchmethods.
  Доступ з локальної обчислювальної мережі університету - до 6квітня 2018 року, мова документів - англійська.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до двох колекцій від Adam Matthew Digital - Defining Gender та First World War Portal

  Запрошуємо наших науковців скористатися тестовим доступом до деяких колекцій від Adam Matthew, який триватиме від 12 березня до 9 квітня 2018 року
  Колекція Defining Gender надає доступ до великої кількості оригінальних британських першоджерел, які збагатять навчальні та наукові дослідження тих, хто вивчає історію, літературу, соціологію та освіту з гендерної точки зору.
  Колекція First World War Portal демонструє багатство першоджерел для вивчення Великої війни.
  Детальніше >>>

 • Творча зустріч із Тетяною Тіховською!

  Запрошуємо на творчу зустріч із запорізькою письменницею, доцентом кафедри маркетингу та логістики ЗНТУ Тіховською Тетяною Миколаївною. Захід відбудеться 14 березня о 13-30 в залі мистецтвознавчої літератури бібліотеки - ауд.516.

 • Серія вебінарів про можливості платформи Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності

  Компанія Clarivate Analytics запрошує на другу у 2018 році серію вебінарів про можливості платформи Web of Science та інших ресурсів компанії для наукової діяльності.
  12-14 березня, початок о 16:15 за київським часом.
  Вебінари безкоштовні.
  Вибрані частини вебінарів можна переглянути на youtube Clarivate Analytics Українською https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

 • Таємниці кулінарної магії

  Запрошуємо на перегляд літератури "Таємниці кулінарної магії". Перегляд триватиме з 5 до 19 березня в залі мистецтвознавчої літератури - ауд.516.

 • Тризуб - державний символ України: від княжих часів до сьогодення

  До 100-річчя затвердження державного герба Української Народної Республіки запрошуємо на засідання круглого столу "Тризуб - державний символ України: від княжих часів до сьогодення".
  Захід відбудеться 28 лютого о 10-00 в залі мистецтвознавчої літератури - ауд.516.

 • Наука і спорт - добірка матеріалів від видавництва Springer у вільному доступі до 28 лютого!

  В тестовому доступі представлена добірка матеріалів від редакційної колегії журналу Sports Engineering. Вибрані статті, частини книг та випусків будуть у вільному доступі до 28-го лютого 2018 року.
  Доступ до колекції за посиланням:Behind the Skis
  Детальніше >>>

 • Наукові здобутки професора Олега Григоровича Биковського

  Запрошуємо на перегляд літератури "Наукові здобутки професора Олега Григоровича Биковського" (до ювілею вченого), який буде представлено з 19 лютого до 5 березня в ауд.510.

 • Інноваційні технології у транспортній галузі

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Інноваційні технології у транспортній галузі», який буде діяти з 15 лютого до 31 березня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до тематичних ресурсів Sage!

  Запрошуємо наших читачів скористатися в залах бібліотеки доступом до низки ресурсів від SAGE, а саме: Sage Business Cases,
  SAGE Video Business and Management,
  SAGE Stats,
  SAGE Business Researcher
  Доступ з локальної обчислювальної мережі університету - до 2 березня 2018 року, мова документів - англійська.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до журналів видавництва IOP Publishing

  Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співпраці з Міжнародною фундацією eIFL.net та видавництвом Institute of Physics Publsihing відкрила для ЗНТУ тестовий доступ до повнотекстового архіву видавництва за 135-річний період, який триватиме з 21 листопада до 29 грудня 2017 року.
  Вхід в систему за адресою: http://iopscience.iop.org/page/extra
  Детальніше >>>

 • Міжнародний досвід застосування інтернет-маркетингу!

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Міжнародний досвід застосування інтернет-маркетингу!», який буде діяти з 14 до 30 листопада в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Україна - Японія: діалог культур
  (2017 - рік Японії в Україні)

  Запрошуємо 27.10.17 - 24.11.17 на виставку творчості співробітників та студентів ЗНТУ, запорізьких майстрів до залу мистецтвознавчої літератури (ауд. 516)

 • Доступ до Scopus - міжнародної реферативної та наукометричної бази даних від 1 листопада 2017 року!

  В місті Запоріжжі 2 виші отримали доступ до міжнародних наукометричних баз:
  Запорізький національний технічний університет від 1 листопада 2017 року отримав доступ до SCOPUS, найбільшої в світі універсальної реферативної та бібліографічної наукометричної бази даних від компанії Elsevier.

  Запорізький національний університет - отримав доступ до Web of Science (Clarivate Analytics).

  Scopus - це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій.
  Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн. записів) із різних галузей знань - природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг. Також Scopus відстежує дані про цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики.

  Доступ до цієї бази даних можна отримати з усіх комп’ютерів, підключених до інтернет через мережу Запорізького національного технічного університету.

  Початок роботи за посиланням: Scopus: пошук документа
  Детальніше >>>

 • Вшанування пам`яті засновника кафедри "Обладнання і технології зварювального виробництва" ЗНТУ - Веніаміна Степановича Попова

  17 вересня 2017 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулась низка заходів, присвячених висвітленню історії створення сучасної кафедри обладнання і технології зварювального виробництва та вшануванню пам`яті її першого керівника (з 1964 по 2006), - Веніаміна Степановича Попова, доктора технічних наук, професора, академіка Академії Інженерних Наук, заслуженого діяча науки і техніки України, який також очолював ЗМІ ім. В.Я. Чубаря з 1978 по 1993 рр.
  Детальніше >>>

 • "Воїни. Історія українського війська" - виставка плакатів до Дня захисника України

  Запрошуємо студентство та співробітників нашого університету на виставку плакатів - "Воїни. Історія українського війська", яка експонується в коридорі бібліотеки (2 поверх 5-го корпусу).
  Детальніше >>>

 • Книжкові виставки та перегляди

  Шановні читачі! Запрошуємо відвідати наші жовтневі книжкові виставки та перегляди!
  Детальніше >>>

 • Інновації – в будівництво

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Інновації – в будівництво», який буде діяти з 10 до 31 жовтня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Доступ до БД Scopus

  Міністерство освіти і науки України надає безпрецедентну підтримку своїм підвідомчим ВНЗ, науковим і іншим установам по доступу до міжнародних наукових баз даних.
  Наш університет по результатам конкурсного відбору отримав доступ до глобальної наукометричної БД Scopus.
  Детальніше >>>

 • Бібліотеки ВНЗ як джерело інформаційного забезпечення наукового та навчального процесу

  Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Бібліотеки ВНЗ як джерело інформаційного забезпечення наукового та навчального процесу» (до Всеукраїнського дня бібліотек).
  Завітайте до ауд. 510 з 25 вересня до 7 жовтня.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Я люблю фізику!»

  Запрошуємо на тематичний перегляд літератури: «Я люблю фізику!».
  Перегляд діє з 12 до 24 вересня в ауд. 510.

 • Виставка «Чарівний шепіт квітів»

  З 18 травня по 30 червня 2017 р. в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) експонується виставка «Шовкові фантазії»!
  З 1 по 30 вересня 2017 р. запрошуємо вас до залу мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) на виставку тендітних квітів, вишитих стрічками, та вишуканих віночків - від запорізьких майстринь Наталії Джуринської та Юлії Бірюкової!

 • До уваги студентів І-го курсу!

  Видача підручників на 1 семестр відбудеться згідно з розкладом.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Готуючи інженерну еліту для країни»

  Запрошуємо на тематичний перегляд літератури: «Готуючи інженерну еліту для країни».
  Перегляд діє з 28 серпня до 20 вересня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Нові надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Міжвідомчий круглий стіл «Фандрайзингова діяльність бібліотек»

  15 червня 2017 року на базі Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки проходив міжвідомчий круглий стіл «Фандрайзингова діяльність бібліотек». Була розглянута тема участі бібліотек Запоріжжя у грантових проектах.
  Детальніше >>>

 • Науково-практичний семінар "Фонди рідкісних та цінних видань в бібліотеках ВНЗ Запорізької області: досвід роботи та перспективи розвитку"

  19 травня 2017 року в Науковій бібліотеці Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь) відбувся Науково-практичний семінар "Фонди рідкісних та цінних видань в бібліотеках ВНЗ Запорізької області: досвід роботи та перспективи розвитку".
  Детальніше >>>

 • Виставка «Шовкові фантазії»

  З 18 травня по 30 червня 2017 р. в залі мистецтвознавчої літератури (ауд. 516) експонується виставка «Шовкові фантазії»!
  Автор робіт – Златовєрова Оксана Вікторівна – член Ремісничої палати Криму до 2014 р., наразі член Творчого об’єднання «Самоцвіти Запоріжжя», учасниця багатьох виставок всеукраїнського та міського значення.
  Вишиті шовковими стрічками картини, сорочки, подушки, скатертина – це ще не повний перелік представлених робіт. Колорит фарб і теплота, чуйність і душевність, якими пронизані роботи, створюють атмосферу затишку та неповторної краси.
  У кожну свою роботу майстриня вкладає свою індивідуальність та частинку душі.
  25 травня 2017 р. о 15-00 годині запрошуємо усіх бажаючих до ауд.516 на зустріч з автором виставки.

 • Тематичний перегляд літератури «Новітні методи виробництва авіаційних двигунів»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Новітні методи виробництва авіаційних двигунів».
  Перегляд діє з 15 травня до 15 червня 2017 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Економічні проблеми сучасного суспільства та шляхи їх подолання»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Інтеграція науки і освіти – запорука якісної підготовки кадрів».
  Перегляд діє з 22 квітня до 12 травня 2017 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Інтеграція науки і освіти – запорука якісної підготовки кадрів»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Інтеграція науки і освіти – запорука якісної підготовки кадрів».
  Перегляд діє з 11 до 22 квітня 2017 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Сучасне наукоємне виробництво»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Сучасне наукоємне виробництво».
  Перегляд діє з 30 березня до 10 квітня 2017 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Презентація книги В. Коляди і В. Прушківського «Генезіс гуманітарних наук»

  У лютому 2016 року за ініціативою мецената Олександра Богуслаєва в Запоріжжі стартував Форум «Запоріжжя-наукове».
  23 березня в Науковій бібліотеці Запорізького національного технічного університету успішно відбулася презентація книги В. Коляди і В. Прушківського «Генезіс гуманітарних наук».
  Детальніше >>>

 • Експозиція «Яскраві спалахи натхнення!»

  Завітайте до залу мистецтвознавчої літератури на експозицію картин запорізької художниці Ксенії Доброчинської!
  Авторська техніка DrinkArt, різноманітність стилів, несподівані матеріали, захопливі сюжети - все це чекає на Вас в 516 аудиторії (5 корпус ЗНТУ)!
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Роль та місце винахідництва в інноваційному розвитку України».
  Перегляд діє з 22 до 29 березня 2017 р. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до БД Global Patent Reference Center!

  Асоціація "Інформатіо-Консорціум" у співробітництві з компанією EBSCOhost надає тестовий період доступу до БД "Global Patents Reference Center", який триватиме з 20.03.2017 по 30.04.2017.
  Детальніше >>>

 • Robotics & Computational Intelligence від Springer Open

  Springer Open представляє до вашої уваги добірку журналів відкритого доступу з робототехніки та обчислювального інтеллекту (Robotics & Computational Intelligence)
  Детальніше >>>

 • Research Track від Oxford University Press

  Новий продукт від Oxford University Press – Research Track – це ресурс, призначений для відслідковування користувачами останніх досліджень у будь-якій науковій сфері.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Майбутнє за альтернативною енергією»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Майбутнє за альтернативною енергією».
  Перегляд діє з 9 по 26 грудня 2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Традиції та перспективи університетської науки»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Традиції та перспективи університетської науки (наукові дослідження, наукові школи, наукові парки)».
  Перегляд діє з 1 по 8 грудня 2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Якість продукції – необхідна передумова конкурентоспроможності підприємства»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Якість продукції – необхідна передумова конкурентоспроможності підприємства».
  Перегляд діє з 09.11.2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Нова техніка та прогресивні технології на транспорті»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Нова техніка та прогресивні технології на транспорті».
  Перегляд діє з 31.10.2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Історія техніки та вітчизняні досягнення світового значення»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Історія техніки та вітчизняні досягнення світового значення».
  Перегляд діє з 10.10.2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури: «Маркетинг в Україні – технології нової ери»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Маркетинг в Україні – технології нової ери».
  Перегляд діє з 26.09.2016 до 10.10.2016 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Нові технології та майбутнє людства»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Нові технології та майбутнє людства».
  Перегляд діє з 12.09.2016 до 23.09.2016 рр. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Формування національної гуманітарно-технічної еліти: проблеми та перспективи»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Формування національної гуманітарно-технічної еліти: проблеми та перспективи».
  Перегляд діє з 01.09.2016 до 12.09.2016 рр. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до SAGE Video!

  До 31 липня 2016 року SAGE Publishing пропонує безкоштовний тестовий доступ до SAGE Video
  Відео колекція SAGE представляє оригінальні ліцензійні матеріали за широким спектром тем в галузях бізнесу та управління; консультування і психотерапії; освіти; засобів масової інформації, комунікації, і культурології; політики і міжнародних відносин; психології та інших.
  Детальніше >>>

 • Колекція матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього" видавництва Springer у відкритому доступі!

  Видавництво Springer відкрило для всіх доступ до колекції матеріалів "Поновлювані джерела енергії - Стійкість для майбутнього", присвячених провідним дослідженням в галузі відновлюваної енергетики.
  Всі статті з журналів відкритого доступу видавництва Springer вільно доступні в Інтернеті на постійній основі. Журнальні статті підписних видань вільно доступні до 30 липня 2016 року.
  Детальніше >>>

 • Нові надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними з 01 по 30 червня 2016 року в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Тематичний перегляд літератури «У пошуку нових рішень: ефективні технології управління бізнесом»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «У пошуку нових рішень: ефективні технології управління бізнесом».
  Перегляд діє з 01.06.2016 до 20.06.2016 рр. в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до Scientific.Net - електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc

  До 25 червня 2016 року нашому навчальному закладу відкрито тестовий доступ до www.scientific.net - англомовного електронного ресурсу видавництва Trans Tech Publications Inc, одного із найбільших і швидко зростаючих архівів, присвячених матеріалознавству, інженерії та суміжним сферам дослідження.
  Ресурс наразі охоплює 14 періодичних видань англійською мовою, щорічно додається понад 300 000 сторінок наукових публікацій.
  Детальніше >>>

 • RSC Journals (Royal Society of Chemistry) - вільний доступ до нових видань з хімії!

  Royal Society of Chemistry (RSC) - надає нашому університету тестовий онлайн-доступ до своїх нових видань відкритого доступу.
  Королівське хімічне товариство (англ. Royal Society of Chemistry, RSC) - наукове співтовариство (професійна асоціація) Сполученого Королівства, метою якої є розвиток хімічної науки. Спільнота була утворена новим королівським наказом в 1980 році шляхом злиття Хімічного товариства, Королівського інституту хімії, Товариства Фарадея і Товариства аналітичної хімії. Спільнота набула подвійної ролі - як наукового співтовариства і як професійного об'єднання.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до SAGE Communication & Media Studies journals!

  До 31 травня 2016 року SAGE Publishing пропонує безкоштовний тестовий доступ до SAGE Communication & Media Studies journals
  Розпочніть ваше дослідження саме сьогодні!
  Необхідна попередня реєстрація за посиланням .
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Рекреаційні ресурси України»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Рекреаційні ресурси України» .
  Перегляд діє 16 травня 2016 року в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до OECD iLibrary!

  До 1 липня 2016 року наша бібліотека отримала тестовий доступ до платформи OECD iLibrary.
  OECD iLibrary – це інтернет-бібліотека з економіки, екології та соціального розвитку, яка надає прямий доступ до авторитетних статистик та докладів Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР).
  Адреса ресурсу:http://www.oecd-ilibrary.org
  Детальніше >>>

 • Відкрито доступ до онлайн-колекції книг видавництва "Центр учбової літератури"

  З 01.04.16 по 30.06.2016 р. та з 01.09.16 по 31.12.16 користувачам наукової бібліотеки ЗНТУ надано доступ до повних текстів навчальної та довідкової літератури видавництва «Центр учбової літератури»(http://culonline.com.ua).
  Доступ до книг видавництва «Центр учбової літератури» можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі після авторизації. Для отримання логіну та паролю звертайтеся до бібліотекарів, або дивіться на сайті бібліотеки з локальної мережі університету.
  Детальніше >>>

 • Доступ до ресурсу Будстандарт Online

  До 31 грудня 2016 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
  Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
      http://online.budstandart.com/ru/login/enterpass?user_id=4719&id_transaction=11708&urldoc=
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Енергетична безпека України: теорія і практика забезпечення»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Енергетична безпека України: теорія і практика забезпечення» .
  Перегляд діє з 25 квітня 2016 року в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Нові надходження літератури

  До Наукової бібліотеки ЗНТУ надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними з 25 квітня по 31 травня 2016 року в залі електронних каталогів (ауд. 510).

 • Тематичний перегляд літератури «Охорона праці в галузі: профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Охорона праці в галузі: профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань». Перегляд діє з 11 по 22 квітня 2016 року в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до SAGE Journals Online!

  До 30 квітня 2016 року відкрито безкоштовний тестовий доступ від відомого видавця навчальної літератури SAGE.
  В доступі понад 1,5 мільйона статей з більше, ніж 940 журналів, що охоплюють гуманітарні і суспільні, природничі, технічні та медичні науки, а також понад 400 публікацій наукових спільнот та установ.
  Адреса ресурсу:http://online.sagepub.com
  Необхідна попередня реєстрація за посиланням: Free Trial Registration
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до MIT CogNet!

  Звертаємо увагу науковців нашого університету та студентів, які навчаються за напрямками 6.030102, 7.03010201, 8.03010201 - "Психологія", що ми отримали двомісячний тестовий доступ до ресурсу MIT CogNet (видавництво MIT Press), який містить наукові публікації з когнітивістики, психології, нейронауки, лінгвістики, філософії свідомості, штучного інтелекту, антропології.
  Доступ за адресою:http://cognet.mit.edu
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Новітні технології в літакобудуванні»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури : «Новітні технології в літакобудуванні». Перегляд діє з 28 березня по 11 квітня 2016 року в ауд. 510.

 • Тестовий доступ до платформи пошуку відкритих журнальних публікацій Global eJournal Library

  До 16.05.2016 відкрито тестовий доступ до пошукової платформи Global eJournals Library (GeJL).
  Детальніше >>>

 • Тиждень відкритого доступу від Sage Journals до Європейського форуму з робототехніки

  З нагоди початку роботи щорічного Європейського форуму з робототехніки (European Robotics Forum 2016), який триватиме з 21 по 23 березня 2016 р. - SAGE Journals надає всім тиждень відкритого доступу до статті: "Kinematic gait synthesis for snake robots".
  Детальніше >>>

 • "Наука України: доступ до знань"

  Наша бібліотека долучилася до нового корпоративного інформаційного порталу, запуск якого ініціювала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, - "Наука України: доступ до знань".
  Адреса порталу: www.irbis-nbuv.gov.ua/Sci_Lib_UA
  Мета проекту: популяризація, підвищення рейтингу та доступності електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів наукових бібліотек України, за рахунок використання сучасних бібліотечних та веб-технологій.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Науково-дослідницька робота студентів як складова професійної компетентності»

  Запрошуємо на тематичний перегляд літератури: «Науково-дослідницька робота студентів як складова професійної компетентності» (на допомогу студентам-дипломникам). Перегляд діє з 14 до 25 березня в ауд. 510.

 • Нові надходження літератури

  Запрошуємо вас ознайомитись з новою літературою, яка надійшла до бібліотеки у березні 2016 року ( ауд. 510).

 • Нові ресурси для нових стандартів вищої освіти

  Запорізька обласна універсальна наукова бібліотека запрошує викладачів, аспірантів та студентів Запорізького національного технічного університету на презентацію «Нові ресурси для нових стандартів вищої освіти».
  Серія презентацій відбудеться з 14 по 17 березня та з 21 по 24 березня у Відділі документів іноземними мовами Запорізької обласної бібліотеки.
  Детальніше >>>

 • До уваги читачів!

  До 30 грудня 2015 р. відкрито тестовий доступ до
  Електронно-бібліотечної системи IPRbooks - надійного і корисного ресурсу для навчання та наукових досліджень, що поєднує найновіші інформаційні технології та учбову ліцензійну літературу, призначеного для різних напрямів навчання.
  Детальніше >>>

 • Виставка рідкісних та цінних видань «Скарби нашої бібліотеки»

  Запрошуємо завітати до 510 аудиторії на виставку рідкісних та цінних видань, підготовлену відділом книгозбереження до 115-тої річниці від дня заснування Запорізького національного технічного університету: «Скарби нашої бібліотеки».
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Науково-дослідницька робота в університеті»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури до Всесвітнього Дня науки: «Науково-дослідницька робота в університеті».
  Перегляд діє з 9 до 28 листопада в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Вітаємо вас із початком VІІІ Міжнародного тижня Відкритого Доступу!

  19-25 жовтня 2015 р. відзначається Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу. Його тема цього року – “ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІВПРАЦІ” (“Open for Collaboration”) Відкритий доступ – практика надання необмеженого, безкоштовного і постійного доступу до наукових документів через мережу Інтернет задля наукового прогресу людства. Ініціатива Відкритого доступу розвивається вже понад 13 років, і спирається на такі вікопомні документи, як Будапештська ініціатива Відкритого доступу (2002 рік), заяву Біфезда, Берлінську декларацію про відкритий доступ до наукових та гуманітарних знань тощо.
  Детальніше >>>

 • 25 річниця "Студентської революції на граниті" в Україні

  2 жовтня 2015 року відзначалась 25-та річниця студентської Революції на граніті - першого успішного ненасильницького політичного протесту проти комуністичної влади в Українській РСР. Перші дні голодування. Спочатку відчайдухів було мало, згодом намети зайняли практично всю площу Жовтневої революції, яку саме під час цієї акції стали називати Майданом Незалежності.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Із словникової спадщини»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури «Запоріжжя моє різнобарвне». Чекаємо на вас з 12.10.2015 по 19.10.2015 в ауд. 510.

 • Нові надходження літератури

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на перегляд нової літератури з технічних та гуманітарно-економічних наук з 27.09.2015 р. до 31.10.2015 року в залі електронних каталогів (ауд. 510).
  Ласкаво просимо!

 • Тематичний перегляд літератури «Із словникової спадщини»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури «Із словникової спадщини». Чекаємо на вас з 24.09.2015 по 10.10.2015 в ауд. 510.

 • Виставка «Історія Державного герба України»

  Запорізький обласний краєзнавчий музей та Наукова бібліотека ЗНТУ пропонує ознайомитися з виставкою «Історія Державного герба України». Експозиція розташована на 2-му поверсі 5-го корпусу ЗНТУ, поряд з ауд. 511.
  Список літератури тут >>>

 • До уваги студентів І-го курсу!

  Видача підручників на 1 семестр відбудеться згідно з розкладом.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Вища освіта та кар'єра»

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує першокурсників та всіх бажаючих відвідати тематичний перегляд літератури «Вища освіта та кар'єра» . Чекаємо на вас з 01 по 20 вересня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Флеш-семінар «Бібліотека в соціальних медіа: очікування і результат»

  Отримавши перший досвід і перші результати в новій сфері бібліотечної діяльності, співробітники бібліотек ВНЗ Запорізької області 23 червня зібралися в науковій бібліотеці ЗНТУ для участі у роботі флеш-семінару «Бібліотека в соціальних медіа: очікування і результат».
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до БД від компанії EBSCO

  До 30 червня 2015 року відкрито тестовий доступ до наступних тематичних баз: American Antiquarian Society (AAS) Historical Periodicals Collection: Series 1, American Antiquarian Society (AAS) Historical Periodicals Collection: Series 5, American Theological Library Association (ATLA) Historical Monographs Collection: Series 1, American Theological Library Association (ATLA) Historical Monographs Collection: Series 2, Bloomberg Businessweek Archive, Chinese Insight, Civil War Primary Source Documents, Forbes Archive
  Доступ за адресою:http://search.ebscohost.com/
  Детальніше >>>

 • Нові надходження літератури

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на перегляд нової літератури з технічних та гуманітарно-економічних наук з 02.06.2015 р. до 30.06.2015 року в залі електронних каталогів (ауд. 510).
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • 18 травня - Міжнародний день музеїв

  З цієї нагоди Наукова бібліотека запрошує до залу електронних каталогів (ауд. 510) на тематичний перегляд "Тут кожен експонат повідає історію епохи..."
  Детальніше >>>

 • 15 травня - Міжнародний день сім'ї

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує запрошує до ауд. 510 відвідати тематичний перегляд літератури: "Яка вона – сучасна родина", приурочений до свята.
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Нові надходження літератури

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на перегляд нової літератури з технічних та гуманітарно-економічних наук з 27.04.2015 р. до 31.05.2015 року в залі електронних каталогів (ауд. 510).
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • 23 квітня - Всесвітній день книги та авторського права

  В університеті проводиться акція: "Подаруй бібіліотеці книгу: друковану або електронну". Звертаємось до науковців, співробітників, аспірантів та студентів - до всіх кому небайдужа доля науки, освіти та культури, - дайте нове життя вашим книгам та зібранням!
  Детальніше >>>

 • 18 квітня - День пам`яток історії та культури України

  З цієї нагоди Наукова бібліотека підготувала віртуальну виставку "У них подих віків, у них доля і велич народу"
  Переглянути тут >>>

 • Тестовий доступ до БД від компанії EBSCO

  До 7 червня 2015 року відкрито тестовий доступ до шести тематичних баз від компанії EBSCO Publishing. Тестуємо такі бази даних: Academic Search Complete, Applied Science & Technology Source, Legal Source, Political Science Complete, Humanities Source та Education Source.
  Доступ за адресою:https://www.ebsco.com/brochure/informatio
  Детальніше >>>

 • Безпека праці – стимул якості

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує всіх бажаючих ознайомитись з новими книгами, що надійшли до бібліотеки у березні 2015 року, а також відвідати тематичний перегляд "Безпека праці – стимул якості" з 30 березня до 20 квітня (аудиторія 510)
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Економічна ефективність – основна мета виробництва

  Наукова бібліотека запрошує на тематичний перегляд літератури «Економічна ефективність – основна мета виробництва» (на допомогу студенту - дипломнику) з 16.03.2015 по 30.03.2015 в ауд. 510
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Всеукраїнський науково-практичний семінар "Інформаційний аналіз та інфометрична діагностика наукового документального потоку ВНЗ України"

  26 березня 2015 року в Науково-технічній бібліотеці Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар "Інформаційний аналіз та інфометрична діагностика наукового документального потоку ВНЗ України".
  Детальніше >>>

 • До уваги науковців, аспірантів та студентів!

  Електронна колекція авторефератів дисертацій Російської державної бібліотеки наразі знаходиться у вільному доступі. З будь-якого комп`ютера: вдома, на роботі, в бібліотеці - ви маєте вільний доступ до повних текстів авторефератів диссертацій з усіх галузей знань, а це більше 440 тисяч електронних документів з Електронної бібліотеки дисертацій РДБ (наразі - 440 722 повнотекстових документа). Оцифровані всі автореферати після 2000 року і значна частина документів до 2000.
  Детальніше >>>

 • Самореалізація студента у суспільстві знань

  Наукова бібліотека запрошує на тематичний перегляд літератури «Самореалізація студента у суспільстві знань» з 12.12.2014 до 19.12.2014 в ауд. 510
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Шановні читачі!

  Запрошуємо Вас завітати до абонемента наукової літератури (к. 251.5) для перереєстрації літератури та читацьких квитків.

 • Самореалізація студента у суспільстві знань

  Наукова бібліотека запрошує на тематичний перегляд літератури «Самореалізація студента у суспільстві знань» з 12.12.2014 до 19.12.2014 в ауд. 510
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Міжрегіональний науково-практичний семінар "Репозитарії, електронні журнали, електронні бібліотеки – створення, використання, інтеграція в міжнародний науковий інфопростір"

  НБ ЗНТУ як методичний центр бібліотек вишів Запорізького регіону організувала участь співробітників цих книгозбірень в міжрегіональному науково-практичному семінарі "Репозитарії, електронні журнали, електронні бібліотеки – створення, використання, інтеграція в міжнародний науковий інфопростір" із циклу "Цифрові ініціативи наукової комунікації та інфометрична діагностика документального потоку ВНЗ України", який підготувала і провела 27 листопада 2014 року Наукова бібліотека Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна.
  Детальніше: >>>

 • Тестовий доступ до бази даних JSTOR

  Пропонуємо протестувати ресурс JSTOR.
  JSTOR – це цифрова база даних повнотекстових наукових журналів (на різних європейських мовах), а також книг (гуманітарні науки, тільки англійською мовою).
  Тестовий доступ буде відкрито до 27 грудня 2014 року.
  Детальніше >>>

 • 13 листопада - Всесвітній день якості

  З цієї нагоди Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує з 13 до 24 листопада в ауд. 510 на тематичний перегляд літератури "Висока якість – вимога часу".
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до Електронно-бібліотечної системи IPRbooks!

  Протягом 11- 25 листопада 2014 р. відкрито тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи IPRbooks, до складу якої входять підручники та навчальні посібники, монографії, виробничо-практичні, довідкові видання, ділова література для практикуючих фахівців.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до баз даних американської компанії East View Information Services

  Асоціація "Інформатіо-Консорціум" пропонує протестувати бази даних East View Information Services.
  Тестовий доступ буде відкрито з 15 жовтня 2014 р. на один місяць.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до продуктів SAGE!

  Видавництво SAGE протягом жовтня 2014 року пропонує безкоштовний повнотекстовий доступ до журналів та дослідницьких ресурсів: SAGE Journals та SAGE Research Methods.
  В доступі понад 1,3 млн. статей з 750 багатопрофільних наукових журналів та дослідницьких ресурсів.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд

  Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури: «Самоврядування – право, гарантоване державою» з 13 по 25 жовтня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • 28 вересня – День машинобудівника!

  З нагоди цієї дати Наукова бібліотека ЗНТУ з 26.09.2014 до 6.10.2014 в ауд. 510 проводить тематичний перегляд літератури «Оптимізація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні».
  Список літератури тут >>>

 • Нові надходження літератури у вересні 2014 року

  Шановні читачі! Пропонуємо ознайомитись з новими книгами, що надійшли до бібліотеки у вересні 2014 року.
  Відкритий перегляд діє з 11.09.14 до 30.09.14 в ауд.510.

 • Тематичний перегляд «Інноваційні методи та технології підготовки інженерних кадрів»

  Бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури на тему:«Інноваційні методи та технології підготовки інженерних кадрів» з 12 по 22 вересня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд «Україна на шляху до незалежності»

  Бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури на тему:«Україна на шляху до незалежності» з 18 по 26 серпня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • До уваги науковців: ROAD: всі ресурси відкритого доступу на одному сайті

  Бета-версія ROAD (Directory of Open Access Scholarly Resources), каталогу наукових ресурсів у відкритому доступі, була запущена в грудні 2013 року. ROADА включає в себе ряд ОА-ресурсів ("Open Access"/"Відкритий доступ"), у тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали долучаються до каталогу на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці. Реєстрація в системі безкоштовна.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд «Екологічна освіта – основа третього тисячоліття»

  Бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд літератури на тему:«Екологічна освіта – основа третього тисячоліття» з 25 травня по 14 червня в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • 2014 рік - Міжнародний рік сім'ї

  Організація об’єднаних націй проголосила 2014 рік «Міжнародним роком сім’ї». Цей рік стане ювілейним - 20-м! Саме стільки років минуло з моменту оголошення першого «Року сім’ї». З цієї нагоди запрошуємо Вас відвідати віртуальну виставку «Усе починається з родини» а також завітати до ауд. 510, де з 14.05.2014 до 25.05.2014 проходитиме відкритий тематичний перегляд літератури. Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд до Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні (1941-1945)

  Наукова бібліотека ЗНТУ вітає з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні і запрошує на тематичний перегляд літератури: "Подвиг народу - подвиг безсмертя" з 06.05.2014 по 12.05.2014 в аудиторії 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд до ювілею кафедри ОТЗВ

  У квітні 2014 року свою 50-у річницю святкує кафедра обладнання та технології зварювального виробництва.
  З нагоди цієї дати з 24.04.2014 до 30.04.2014 Наукова бібліотека ЗНТУ запрошує на тематичний перегляд наукових праць викладачів та співробітників кафедри в ауд. 510

 • До Всесвітнього дня книги й авторського права

  Наукова бібліотека проводить акцію «Подаруй бібліотеці книгу». Акція спрямована на поповнення фонду новими виданнями, необхідними для навчального процесу і наукової роботи. Це може бути підручник, монографія або художня книга у традиційному або електронному виді.
  Від наших викладачів та науковців ми чекаємо їх власних напрацювань для поповнення університетської бази даних «Праці викладачів та співробітників ЗНТУ».
  Детальніше >>>

 • 18 квітня - Міжнародний день пам’ятників та історичних місць

  Запрошуємо всіх бажаючих до ауд. 510 відвідати тематичний перегляд літератури за темою: "Зберегти пам’ять поколінь" та віртуальну виставку "Архітектурні пам'ятки України"
  Список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до бази даних американської компанії East View Information Services, Inc

  З 14 квітня по 16 травня 2014 р. відкрито тестовий доступ до бази даних американської компанії East View Information Services, Inc. Компанія пропонує велику кількість інформаційних ресурсів з різних регіонів світу: Афганістану, Китаю, Росії, України, Близького та Середнього Сходу, а також Газети СНД і країн Балтії та міжнародні новини.
  Детальніше >>>

 • Безкоштовний тріал-доступ до PM World Library

  В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Економічна ефективність проектних рішень»

  Наукова бібліотека проводить перегляд літератури на тему : «Економічна ефективність проектних рішень»
  Перегляд буде проходити з 31.03.2014 по 10.04.2014 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Охорона праці – охорона життя»

  На допомогу в підготовці, написанні та оформленні дипломних робіт Наукова бібліотека проводить перегляд літератури на тему : «Охорона праці – охорона життя»
  Перегляд буде проходити з 24.03.2014 по 31.03.2014 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Наукові світи Володимира Вернадського»

  Запрошуємо до відкритого перегляду літератури з приводу 150-річчя з дня народження видатного українського філософа, природознавця, мислителя, засновника геохімії, біогеохімії та радіогеології, першого президента АН УРСР Володимира Івановича Вернадського.
  Перегляд буде проходити з 12.03.2014 по 19.03.2014 в ауд. 510.
  Список літератури тут >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Видатні жінки в світовій історії»

  Вітаємо чарівних жінок зі святом 8 Березня!
  З 4 березня 2014 р. запрошуємо до ауд. 510 на тематичний перегляд літератури «Видатні жінки в світовій історії».
  Ласкаво просимо до бібліотеки!
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до електронної бібліотеки МВФ «IMF eLibrary»!

  До 31 грудня 2014 р. відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки Міжнародного валютного фонду (МВФ) «IMF eLibrary».
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ від книжкового порталу «Кассіопея - сузір’я українських книжок»!

  Книжковий портал "Кассіопея - сузір’я українських книжок" пропонує тестовий доступ до своїх ресурсів до 30 квітня 2014 року.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи ZNANIUM.COM !

  До 27 березня 2014 року наш університет на умові тестового доступу підключено до Електронно-бібліотечної системи ZNANIUM.COM.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до електронної версії журналу «Pediatric Neurology Briefs»!

  До 31 грудня 2015 р. відкрито тестовий доступ до електронного журналу «Pediatric Neurology Briefs».
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Бібліотечні ресурси на допомогу дослідницькій діяльності»

  З 10 лютого 2014 р. запрошуємо усіх бажаючих до ауд. 510 на тематичний перегляд літератури «Бібліотечні ресурси на допомогу дослідницькій діяльності».
  Ласкаво просимо до бібліотеки!
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до електронної версії журналу «The New England Journal of Medicine»!

  До 31 грудня 2014 р. відкрито тестовий доступ до електронної версії журналу " «The New England Journal of Medicine».
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до бази даних BioOne!

  До 31 грудня 2015 р. науковці університету мають можливість користуватися тестовим доступом до бази даних BioOne. Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою http://www.bioone.org (для огляду за назвами оберіть Browse/Title, за видавцем - Browse/Publisher, за колекцією - Browse/Collection; у правій частині вікна що з'явиться є перемикач мов, скористайтесь ним у разі потреби).
  Детальніше >>>

 • Виставка фоторобіт «Брати наші менші»

  Запрошуємо відвідати виставку фоторобіт співробітників кафедри ЗНТУ «Обладнання та технологія зварювального виробництва» - «Брати наші менші», яка розпочала свою роботу з 29 січня 2014 р. на абонементі художньої літератури (ауд. 514).
  Детальніше >>>

 • Перереєстрація літератури та читацьких квитків

  З 27 січня 2014 року запрошуємо Вас завітати до абонементу наукової літератури (к. 251.5) для перереєстрації літератури та читацьких квитків.
  У зв'язку з початком автоматизованої книговидачі, просимо тих читачів, котрі не приносили у 2013 році літературу для перереєстрації, обов'язково принести свої книжки для штрих-кодування.

 • 22 грудня -180 років з дня народження Марка Вовчка

  Запрошуємо відвідати віртуальну виставку «Злет народного генія» про життєвий та творчий шлях видатної української письменниці Марко Вовчок.
  Детальніше >>>

 • Філософський зміст казок

  16 грудня 2013 року викладач кафедри філософії Гордійченко Володимир Вікторович проводив захід, на який були запрошені наші бібліотекарі. Це було відкрите семінарське заняття з філософії на тему: «Філософський зміст казок».
  Детальніше >>>

 • Українська хата в образотворчому мистецтві Т. Г. Шевченка

  9 березня 2014 року Україна відзначатиме 200 років від дня народження Тараса Шевченка. Ця дата безпосередньо пов’язана з формуванням нової гуманітарної політики України. Освітня сфера тісно й безпосередньо пов’язана з гуманітарною політикою. Наука, і університетська зокрема, виробляє ті цінності, які максимально швидко доносяться до суспільства через студентську аудиторію.
  В університеті було організовано і проведено спільний захід кафедри філософії та наукової бібліотеки ЗНТУ: «Українська хата в образотворчому мистецтві Т. Г. Шевченка»
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Як забезпечити успіх у бізнесі»

  Усіх, кого цікавлять питання сучасного бізнесу запрошуємо до ауд. 510 на тематичний перегляд літератури «Як забезпечити успіх у бізнесі», який триватиме з 9.12.2013 до 27.12 2013.
  Ласкаво просимо до бібліотеки!
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Нові надходження літератури

  Шановні викладачі, студенти, співробітники! В ауд. 510 на вас чекає експозиція нових книг, що надійшли до фонду бібліотеки у листопаді 2013 року.
  Ласкаво просимо!
  Список літератури тут >>>

 • 17 листопада - Міжнародний день студента

  Запрошуємо всіх відвідати тематичний перегляд літератури
  «Вік живи – вік учись» .
  Перегляд буде проходити з 15 по 30 листопада 2013 р. в аудиторії 510.
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до глобального каталогу періодичних видань Ulrichsweb!

  До уваги науковців університету!
  Ви маєте унікальну можливість скористатися тестовим доступом до глобального каталогу періодичних видань Ulrichsweb!
  Доступ діятиме до 30 листопада 2013 року.
  Детальніше >>>

 • Scopus та інші світові наукометричні бази та системи - як опублікувати результати своїх досліджень

  Шановні науковці представляємо до Вашої уваги матеріали семінару на тему «Scopus та інші світові наукометричні бази та системи - як опублікувати результати своїх досліджень», який відбувся 24 жовтня 2013 року в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова.
  На семінарі обговорювалися такі питання, як:
  - міжнародні електронні ресурси як допомога автору;
  - наукометричні показники автора;
  - як написати статтю для міжнародного видання, ключові моменти;
  - як вибрати авторитетний журнал для опублікування статті;
  - що є спільного та які відмінності між Web of Science і Scopus.
  Для перегляду матеріалів необхідно завантажити та розпакувати архів і запустити файл autorun.exe

 • 9 листопада - День української писемності та мови

  Запрошуємо з 7 листопада 2013 р. в ауд.510 на тематичний перегляд літератури:
  «Краса і сила української мови» .
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи «Університетська бібліотека онлайн»!

  До 18 листопада 2013 р. відкрито тестовий доступ до Електронно-бібліотечної системи «Університетська бібліотека онлайн».
  Детальніше >>>

 • Запрошення для подачі статей в "Asian Online Journals"!

  "Asian Online Journals" ( AOJ ) об'єднує наукові журнали, що охоплюють широкий спектр дисциплін, включаючи інформатику, машинобудування, природничі науки, гуманітарні, медичні, бізнес і менеджмент. AOJ забезпечує платформу для взаємодії між вченими, дослідниками, викладачами вузів, інженерами та економіcтами.
  Детальніше >>>

 • 27 жовтня – День автомобіліста і дорожника

  До дня автомобіліста і дорожника запрошуємо всіх бажаючих відвідати тематичний перегляд літератури «Автомобілебудування – провідна галузь промисловості України» .
  Перегляд буде проходити в аудиторії 510 з 23.10.2013 до 31.10.2013
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до до онлайн бібліотеки навчальної літератури CUL Online!

  До 15 листопада 2013 р. відкрито тестовий доступ до онлайн бібліотеки навчальної літератури CUL Online видавництва "Центр навчальної лiтератури".
  До послуг студентів більше 780 навчальних посібників і підручників з економічних, гуманітарних, природничих та технічних наук, значна кількість з яких має рекомендацію Міністерства освіти і науки України.
  Доступ за адресою:http://www.culonline.com.ua
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до бази даних PressDisplay!

  До 15 листопада 2013 р. відкрито тестовий доступ до бази даних PressDisplay.
  База PressDisplay містить електронні версії більш ніж 2200 газет з 97 країн 54 мовами.
  Доступ за адресою:http://library.pressdisplay.com
  Детальніше >>>

 • Тимчасовий доступ до бази даних ERIC

  Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1300000 записів та посилання на більше ніж 323000 повних текстів документів з 1966 року.
  Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/

 • Тематичний перегляд «Запорізька область у роки Великої Вітчизняної війни»

  До 70-річчя визволення Запорізької області від фашистських загарбників запрошуємо всіх бажаючих відвідати тематичний перегляд літератури «Запорізька область у роки Великої Вітчизняної війни» .
  Перегляд буде проходити в аудиторії 510 з 9.10.2013 до 18.10.2013
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до бібліотеки MYBRARY

  До 20 жовтня 2013 р. відкрито тестовий доступ до інтернет-бібліотеки ділової літератури MYBRARY.
  Бібліотека буде корисна студентам, викладачам, фахівцям у галузі права, економіки, реклами, підбору персоналу.
  Детальніше >>>

 • Тематичний перегляд літератури «Машинобудування України: тенденції розвитку»

  Запрошуємо вас до ауд. 510 (п'ятий корпус) відвідати відкритий перегляд літератури «Машинобудування України: тенденції розвитку» .
  Бібліографічний список літератури тут >>>

 • Тестовий доступ до бази даних SCOPUS

  До 30 вересня 2013 р. відкрито тестовий доступ до найбільшої у світі бази даних рефератів і цитування SCOPUS вiд видавництва Elsevier.
  Детальніше >>>

 • Пісня збирає друзів

  6 вересня 2013 року до нас в бібліотеку завітав гість 30-го Міжнародного фестивалю авторської пісні «Байда» Олександр Усенков – автор і виконавець авторських пісень.
  Детальніше >>>

 • Нові надходження літератури

  Шановні викладачі, студенти, співробітники! В ауд. 510 на вас чекає експозиція нових книг, що надійшли до бібліотеки у вересні 2013 року
  Ласкаво просимо!

 • До уваги студентів І-го курсу!

  Видача підручників відбудеться 7 вересня (субота) у III корпусі згідно з розкладом.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до бази даних ЛітРес

  З вересня 2013 року пропонуємо вам скористатися тестовим доступом до бази даних ЛітРес.
  Детальніше >>>

 • До Дня Незалежності України

  З нагоди святкування 22-ї річниці Дня Незалежності України запрошуємо всіх на перегляд робіт працівників ЗНТУ з народно-прикладного мистецтва «НАТХНЕННЯ МИТЬ …», який триватиме з 2 по 13 вересня в залі художньої літератури (ауд. 514).
  Детальніше >>>

  А також пропонуємо переглянути віртуальну виставку «Знай і люби свій край».

 • Віртуальна виставка до Дня Конституції України

  До 17-ї річниці Конституції України пропонуємо переглянути віртуальну виставку «Конституція назалежної України».

 • «День замрет на кусочке холста» - персональна виставка картин Любові Миленької

  Запрошуємо до ауд. 514 (зал художньої літератури) на експозицію обраних картин «День замрет на кусочке холста» з майбутньої персональної виставки Любові Миленької – поетеси, художниці, асистента кафедри дизайну ЗНТУ, викладача академічного живопису і рисунку.

 • Тематичний перегляд «Україна – туристичний діамант Європи»

  Шановнi друзі, наближається пора відпусток та канікул! Наразі для вас в ауд. 510 відкритий перегляд літератури : «Україна – туристичний діамант Європи».
  Список літератури: >>>

 • Тематичний перегляд «Енергозбереження у промисловому виробництві – справа державної ваги»

  З 16 травня запрошуємо Вас до ауд. 510 відвідати тематичний перегляд літератури за темою: «Енергозбереження у промисловому виробництві – справа державної ваги».
  Список літератури: >>>

 • Віртуальні виставки

  Шановні читачі!
  Пропонуємо до вашої уваги віртуальні виставки:

 • Україна в полум'ї війни ;
 • Чарівний світ Photoshop ;
 • Мегазагрози еко-майбутньому .
 • Тематичний перегляд «Перспективне небо майбутнього: розвиток авіаційної галузі в Україні та світі»

  З квітня в ауд.510 діє тематичний перегляд літератури:«Перспективне небо майбутнього: розвиток авіаційної галузі в Україні та світі».
  Список літератури: >>>

 • Нові надходження до бібліотеки у квітні 2013 року

  З 25 квітня 2013 року запрошуємо Вас до ауд. 510 відвідати відкритий перегляд нової літератури (В експозиції близько 150 книг різної тематики!)

 • Тестовий доступ до повнотекстової бази даних наукової, навчальної та художньої літератури "БиблиоРоссика"

  З квітня 2013 року відкрито тестовий доступ до повнотекстової бази даних наукової, навчальної та художньої літератури "БиблиоРоссика".
  "БиблиоРоссика" являє собою сучасну електронну бібліотеку, яка включає більше 6000 книг останніх 10 років науково-дослідного і навчального характеру.
  Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою: www.bibliorossica.com

 • Персональна виставка Тетяни Погребець "Цветущая нить"

  10 квітня 2013 року об 11:30 в залі художньої літератури (ауд. 514) буде відкрито персональну виставку в'язаних квітів, ікон та інших робіт Тетяни Погребець.
  Виставка триватиме з 10 по 25 квітня 2013 року >>>

 • Тестовий доступ до до баз даних Інтегрум

  З квітня 2013 року відкрито тестовий доступ до баз даних Інтегрум.
  Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою: http://aclient.integrum.ru/gate/?name=zapnatuni
  У вікні що з'явиться потрібно обрати мову інтерфейсу та кодування (для російськомовного інтерфейсу оберіть "Russian interface (windows-1251 encoding)" або "Russian interface (UTF-8 encoding)") та натисніть "Enter (no registration)".
  Навчальні матеріали по роботі з ресурсом:
  Керівництво користувача: www.integrumworld.com/doc/manual_ru.ppt (1,3 МБ)
  Керівництво користувача з відеоуроками на сайті: http://integrumworld.com/doc/videomanual/index.html
  для збереження на комп'ютері zip archive можна завантажити тут: http://integrumworld.com/doc/videomanual.zip
  Після розпакування архіву запустіть файл index.html
  Інтегрум (www.integrumworld.com) - це найбільший у світі електронний архів найбільш авторитетних джерел інформації Росії та країн СНД.
  У теперішній час в Інтегрумі зберігається біля 400 мільйонів документів у більш ніж 5000 базах даних, які охоплюють повнотекстові версії центральних і регіональних газет і журналів, зведення більше 400 інформаційних агентств, аналітичні і статистичні бюлетні, тексти законів і постанов, адресно-довідкові бази, повні тексти творів російської класики. Крім цього, дослідники можуть знайти інформацію з фондів бібліотек Агропрома, Російської Книжкової Палати.
  Інтегрум - це не тільки унікальна колекція баз даних, це ще й набір професіональних пошукових і аналітичних інструментів для моніторинга російськомовних ЗМІ і для дослідження політичного, економічного життя Росії та країн СНД.
  Найбільш популярними сервісами Інтегрума, які розкривають перед дослідниками російських ЗМІ нові горизонти, є Телетайп, Що? Де? Коли?, Сьогодні в обличчях, Відносна і порівняльна згадуваність.

 • Тематичний перегляд «Інтелектуальні технології - технології майбутнього»

  З 10 квітня 2013 року в ауд. 510 діє тематичний перегляд літератури за темою:«Інтелектуальні технології - технології майбутнього»
  Бібліографічний список літератури тут: >>>

 • Тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Institute of Physics Publishing (IOP Publishing)

  З квітня 2013 р. відкрито тестовий доступ до електронних ресурсів видавництва Institute of Physics Publishing (IOP Publishing).
  IOP Publishing публікує більше 60 журналів, що охоплюють широкий спектр областей - прикладної фізики, астрономії та астрофізики, атомної, молекулярної і оптичної фізики, хімії, обчислювальної науки, конденсованих середовищ, освіти, техніки, навколишнього середовища, високих енергій і ядерної фізики, матеріалознавства, математика, вимірювання, медичні та біологічні науки, фізика плазми.
  Перед початком роботи з ресурсом ознайомтеся з умовами роботи з ним: http://iopscience.iop.org/page/terms
  Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою: http://iopscience.iop.org
  Відеодемонстрація роботи з ресурсом: http://iopscience.iop.org/onlinetour
  Керівництво користувача: IOPscience_userguide.pdf
  Перелік видань: Content list 2013 Final Edition.pdf

 • Тематичний перегляд «Охорона праці в дипломних проектах, роботах та магістерських дисертаціях»

  З 21 березня 2013 року в ауд. 510 діє тематичний перегляд літератури за темою:«Охорона праці в дипломних проектах, роботах та магістерських дисертаціях»
  Бібліографічний список літератури тут: >>>

 • Тестовий доступ до бази даних EastView (російськомовний ресурс)

  З березня 2013 р. відкрито тестовий доступ до бази даних EastView (російськомовний ресурс). Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою http://online.eastview.com/index.jsp?enc=rus або http://www.ebiblioteka.ru
  Поспішайте! Термін доступу - 2 тижні!
  Примітка. У разі виникнення проблем з переглядом деяких документів скористайтесь адресою http://online.eastview.com, далі оберіть країну приналежності ресурсів, наприклад, Ukraine, потім оберіть колекцію, наприклад, Ukrainian Publications, після чого оберіть те чи інше видання.

 • Тестовий доступ до бази даних BioOne

  З березня 2013 р. науковці університету мають можливість скористатися тестовим доступом до бази даних BioOne. Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою: http://www.bioone.org (для огляду за назвами оберіть Browse/Title, за видавцем - Browse/Publisher, за колекцією - Browse/Collection; у правій частині вікна що з'явиться є перемикач мов, скористайтесь ним у разі потреби).

 • Тематичний перегляд «Економічна ефективність та конструктивне впровадження результатів наукових досліджень» ( на допомогу студенту - дипломнику)

  З 1 березня 2013 р. запрошуємо всіх бажаючих до ауд. 510 відвідати тематичний перегляд літератури за темою: «Економічна ефективність та конструктивне впровадження результатів наукових досліджень»
  Бібліографічний список літератури тут: >>>

 • Тестовий доступ до баз даних компанії EBSCO

  З лютого 2013 р. науковці університету мають можливість скористатися тестовим доступом до баз даних компанії EBSCO. Доступ здійснюється з локальної мережі університету за адресою: http://search.ebscohost.com (за замовчуванням інтерфейс англомовний; на малюнку показано, як зробити його російськомовним).
  Також до вашої уваги описи баз:
  EP package Standard_promo text.doc
  Super databases_EP_Russian.doc

 • Персональна фотовиставка Ірини Аверченко «Гарний настрій»

  З 7 лютого 2013 р. в залі абонементу художньої літератури (ауд. 514) відкрито персональну фотовиставку «Гарний настрій», на якій представлено роботи Ірини Аверченко, старшого лаборанта кафедри ОТЗВ. Чарівні пейзажі рідного краю, представлені на виставці, подарують відвідувачам естетичне задоволення і позитивні емоції, які надовго збережуться в спогадах!
  Детальніше: >>>

 • Тематичний перегляд «Університетська наука на потребу часу»

  У лютому в ауд. 510 ( 5 корпус) проходить відкритий перегляд нових надходжень та тематичний перегляд літератури :«Університетська наука на потребу часу».

 • Тематичний перегляд «Технічний прогрес: концепції, моделі, оцінки»

  З 17 січня у бібліотеці діє тематичний перегляд літератури:«Технічний прогрес: концепції, моделі, оцінки».
  Список літератури: >>>

 • Тематичний перегляд «Етичні аспекти спілкування викладачів і студентів»

  З 17 грудня у бібліотеці проходить тематичний перегляд літератури:«Етичні аспекти спілкування викладачів і студентів».
  Список літератури: >>>

 • Міжвідомча обласна науково-практична конференція «Рідкісні та цінні видання в бібліотеках вищих навчальних закладів Запорізької області»

  5 грудня 2012 року в Запорізькому національному технічному університеті відбулася міжвідомча обласна науково-практична конференція «Рідкісні та цінні видання в бібліотеках вищих навчальних закладів Запорізької області», організована науковою бібліотекою ЗНТУ.
  Детальніше: >>>

 • «Хорошо быть молодым, просто лучше не бывает...»

  Під таким гаслом відбулася творча зустріч з Олександром Супруном - випускником нашої "машинки", автором і виконавцем пісень, композитором, письменником, фотохудожником, членом журі та ведучім творчих майстерень, фестивалів авторської пісні .
  Детальніше: >>>

 • Тематичний перегляд «Туризм: безмежний світ вражень»

  З 1 грудня у бібліотеці проходить тематичний перегляд літератури:«Туризм: безмежний світ вражень».
  Список літератури: >>>

 • "Марина Цвєтаєва - роман із власною душею ..." - літературно- музична композиція з нагоди 120-річчя від Дня народження поетеси.

  У залі абонементу художньої літератури бібліотеки ЗНТУ з нагоди 120-річчя від Дня народження Марини Цвєтаєвої 13.11.2012 р. відбулася зустріч із шанувальниками творчості цієї надзвичайно талановитої письменниці. На глядачів чекали декламація віршів Марини Цвєтаєвої, виконання вокальних номерів, драматична постановка, презентація, що мали передати дух творчості Марини Цвєтаєвої. Вечір пройшов у теплій, душевній атмосфері.
  Детальніше: >>>

 • Online-доступ до бази даних повнотекстових електронних дисертацій Російської державної бібліотеки (РДБ)

  Шановні науковці!
  Ви маєте унікальну нагоду скористатися доступом до повнотекстової бази даних електронних дисертацій Російської державної бібліотеки (РДБ). Запрошуємо всіх бажаючих аспірантів і докторантів зареєструватися у віртуальному читальному залі дисертацій в ауд.250 головного корпусу. >>>

 • 14 жовтня – День Українського козацтва

  Шановні читачі!
  Пропонуємо відвідати наступну віртуальну виставку:

 • Невмируща слава козацька .
 • 6 жовтня Запоріжжя відзначило своє 242- річчя

  Шановні читачі!
  З цієї нагоди пропонуємо до Вашої уваги наступну віртуальну виставку:

 • Запоріжжя – мій рідний дім .
 • Літературно-музична композиція, присвячена Міжнародному дню музики

  04.10.2012 р. в залі художнього абонементу бібліотеки ЗНТУ відбулася зустріч шанувальників музики під назвою: «Чуєш музику в камерній тиші…».
  Детальніше: >>>

 • 30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек

  29.09.2012 р. колектив нашої бібліотеки відзначив своє професійне свято.
  Детальніше: >>>

 • Тематичний перегляд «ЗАПОРІЗЬКИЙ КРАЙ – РЕГІОН РОЗВИТКУ»

  До Дня міста у бібліотеці проходить тематичний перегляд літератури:«ЗАПОРІЗЬКИЙ КРАЙ – РЕГІОН РОЗВИТКУ».

 • Тематичний перегляд «Педагогічна майстерність викладача»

  З 20 вересня в ауд. 510 ( 5 корпус) діє тематичний перегляд літератури на тему:«Педагогічна майстерність викладача».

 • Нові надходження до бібліотеки

  Запрошуємо всіх до ауд.510 (5 корпус), де представлена нова економічна, технічна, гуманітарна, а також художня література.
  Список книг тут >>>

 • 1 вересня - День знань!

  Щиро вітаємо всіх студентів, викладачів, співробітників та ласкаво просимо відвідати тематичний перегляд літератури за темою:«Сучасний першокурсник: особливості його адаптації у ВНЗ», який проходить в залі електронного каталогу (ауд. 510, 5 корпус).

 • Тобі, першокурснику!

  Вітаємо з початком навчального року і з Днем Знань!
  Пропонуємо до Вашої уваги віртуальну виставку "Тобі, першокурснику!" , яка ставить своєю метою допомогти вам самостійно оволодіти знаннями з різноманітних дисциплін.

 • Віртуальні виставки

  Шановні читачі!
  Пропонуємо до вашої уваги віртуальні виставки:

 • Вода у Всесвіті ;
 • Реклама – масове мистецтво ХХІ століття .
 • Засідання секції з питань інформаційно-бібліографічного обслуговування

  Згідно з планом роботи методичного об’єднання бібліотек вищих навчальних закладів Запорізької області, 20 червня 2012 року в НБ ЗНТУ було проведено засідання секції з питань інформаційно-бібліографічного обслуговування.
  Детальніше: >>>

  Засідання секції з питань формування фондів та каталогізації бібліотек ВНЗ

  6 червня 2012 року на базі НБ ЗНТУ відбулось засідання секції з питань формування фондів та каталогізації бібліотек ВНЗ методичного об’єднання Запорізької області. В засіданні прийняли участь бібліотеки наступних вишів: ЗНУ, ЗДМУ, ЗГІА, ТДАТУ та ЗНТУ.
  Детальніше: >>>

 • Нові надходження до бібліотеки у травні 2012 року

  До уваги читачів!
  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами , які надійшли до бібліотеки у травні 2012 року. Перегляд діє в ауд.510, 5 корпусу.

 • 19 травня - День науки!

  Щиро вітаємо всіх науковців та ласкаво просимо відвідати відкритий перегляд літератури за темою: «Праці викладачів та співробітників ЗНТУ (2009 - 2012 рр.)», який проходить в залі електронного каталогу (ауд. 510, 5 корпус).
  Ласкаво просимо!

 • Охорона праці у виробничій та невиробничій галузях

  Шановні читачі!
  Запрошуємо усіх у квітні відвідати тематичний перегляд літератури за темою: «Охорона праці у виробничій та невиробничій галузях» (на допомогу дипломникам), який проходить в залі електронного каталогу (ауд. 510, 5 корпус).
  Завітайте до нас!

 • Online-доступ до баз даних Polpred.com

  Шановні викладачі, співробітники та студенти!
  З березня 2012 року по 15 квітня 2013 року Ви маєте повний доступ до баз даних Polpred.com. Доступ здійснюється у межах локальної мережі університету за логіном та паролем.
  Детальніше >>>

 • Нові надходження до бібліотеки у березні 2012 року

  Шановні читачі!
  Пропонуємо ознайомитись з новими книгами , що надійшли до бібліотеки у березні 2012 року. Місце перегляду - ауд.510, 5 корпус та Web-сторінка бібліотеки >>>

 • Економічна ефективність впровадження інноваційних інженерних та організаційних рішень

  Шановні викладачі, співробітники та студенти!
  Ласкаво просимо відвідати тематичний перегляд літератури за темою: «Економічна ефективність впровадження інноваційних інженерних та організаційних рішень», який проходить в залі електронного каталогу (ауд. 510, 5 корпус). Представлено понад 100 джерел.
  Завітайте до нас!

 • 21 лютого - Міжнародний день рідної мови

  Шановні читачі!
  Ласкаво просимо відвідати віртуальну виставку: Мова – духовний скарб нації , присвячену Міжнародному дню рідної мови. Перегляд літератури за цією темою проходить в залі навчальної літератури (ауд. 512, 5 корпус).

 • Методологія проведення наукових досліджень студентами та молодими науковцями

  Шановні викладачі, співробітники та студенти!
  Ласкаво просимо відвідати тематичний перегляд літератури за темою: «Методологія проведення наукових досліджень студентами та молодими науковцями», який проходить в залі електронного каталогу (ауд. 510, 5 корпус).

 • Online-доступ до бази даних повнотекстових електронних дисертацій Російської державної бібліотеки (РДБ)

  Шановні науковці!
  Ви маєте унікальну нагоду скористатися доступом до повнотекстової бази даних електронних дисертацій Російської державної бібліотеки (РДБ). Запрошуємо всіх бажаючих аспірантів і докторантів зареєструватися у віртуальному читальному залі дисертацій в ауд.250 головного корпусу. >>>

 • Мережить душу голка чарівна

  У святий день Благовіщеня 7 квітня 2011 року працівники абонементу художньої літератури (а. 514) організували зустріч з членом Спілки майстрів, найкращою вишивальницею Запорізької області Юлією Артем'євою. Майстриня розповіла присутнім історію вишивання в Україні, про різноманітність кольорів та узорів. Тут же була організована виставка робіт Юлії Артем'євої, а також вишиванок працівника бібліотеки Тетяни Толстенко. На виставці були представлені також роботи бібліотекаря Валентини Дорошенко, яка займається петриківським розписом та малюванням писанок. Організували цей захід О. П. Муравйова та В. Ф. Шмига.

  Захід у світлинах

 • Що таке відкритий доступ ?

  Всесвітня мережа Інтернет надає можливість науковцям зробити результати їхніх досліджень доступними всім, всюди та повсякчас. Таку можливість називають відкритим доступом (Open Access). Наукова література у відкритому доступі – це безкоштовні он-лайнові примірники рецензованих журнальних статей, виступів на конференціях, технічних звітів, тез і дисертацій, дослідницьких, навчальних матеріалів, презентацій, лекцій, зображень, мультимедіа тощо. Існують різні способи забезпечення відкритого доступу. Науковець може розмістити примірник своєї статті в архіві чи репозитарії відкритого доступу або опублікувати її в журналі відкритого доступу.
  Детальніше >>>

 • Тестовий доступ до баз даних ИнтегрумТМ
  З 4 жовтня по 5 листопада 2010 року відкрито тестовий доступ до баз даних ИнтегрумТМ.
  Детальніше >>>
 • Презентація книги " Робастные алгоритмы векторного управления асинхронным приводом"
  Пропонуємо до вашої уваги книгу "Робастные алгоритмы векторного управления асинхронным приводом". Автори книги - професор кафедри ЕПА - Потапенко Євген Михайлович та старший науковий співробітник - Потапенко Євген Євгенович.
  Детальніше >>>
 • Передплатні видання на ІІ-е півріччя 2010 року
  Передплачено періодичні видання на ІІ-е півріччя 2010 року.
  Детальніше >>>
 • Графік роботи бібліотеки на літній період
  З 12.07.10 по 23.08.10 бібліотека обслуговує читачів щовівторка та щочетверга з 8.00 до 17.00.
  Вихідні: субота, неділя.
 • Емоційне сприйняття дійсності у вишивках Марини Брацило
  З 4 червня 2010 р. у приміщенні абонементу художньої літератури (а.514) відкрито перегляд вишитих картин співробітниці університету Марини Брацило.
 • Тестовий доступ до електронних баз даних американської корпорації «East View»
  З 24 травня по 31 червня 2010 року відкрито тестовий доступ до електронних баз даних американської корпорації «East View Information Services, Inc.».
  Детальніше >>>
 • Передплата періодики на ІІ-е півріччя 2010 року
  У квітні розпочалася передплата періодики на ІІ-е півріччя 2010 року.
  Детальніше >>>
 • Тестовий доступ до електронної бібліотеки Видавничого будинку «Гребенников»
  З 1 по 31 березня 2010 року відкрито тестовий доступ до електронної бібліотеки Видавничого будинку «Гребенников»
  Детальніше >>>
 • Змінилася адреса електронної бібліотеки ЗНТУ
  Запрошуємо студентів, викладачів та науковців відвідати електронну бібліотеку ЗНТУ.
  На даний час вона налічує близько 6 000 назв навчальних посібників, книг, конспектів лекцій, статей, методичних вказівок та авторефератів дисертацій у електронному вигляді, 80% яких складають розробки викладачів та наукових працівників ЗНТУ.
  Електронна бібліотека створена виключно для забезпечення навчально-виховної та науково-педагогічної діяльності університету.
  Нова адреса цифрової бібліотеки: http://e-library.zntu.edu.ua/
 • Виставка фотохудожниці Світлани Мінакової “Відчуття Ретро”
  З 9.12.2009 в приміщенні абонементу художньої літератури (а.514) відкрито перегляд художнього фото Світлани Мінакової.
  Детальніше >>>
 • Доступ до бази даних електронних авторефератів та дисертацій Російської державної бібліотеки !

  З 7 грудня 2009 р. по 30 червня 2010 р. науковці університету мають можливість відновити або скористатися доступом до бази даних електронних авторефератів та дисертацій Російської державної бібліотеки (РДБ). Запрошуємо всіх бажаючих аспірантів і докторантів зареєструватися у віртуальному читальному залі дисертацій в ауд.250 головного корпусу
  Детальніше >>>

 • Cемінар на тему: «Греція: мистецькі пошуки і досягнення»
  21.05.2009 працівниками абонементу художньої літератури О.П.Муравйовою, В.Ф.Шмигою та викладачем кафедри філософії В.М.Московкою було проведено семінар на тему:«Греція: мистецькі пошуки і досягнення».
  Детальніше >>>
 • Тріал-період доступу до інформаційних продуктів компанії Datamonitor
  Відкрито тріал-період доступу до інформаційних продуктів компанії Datamonitor.
  Термін тривалості доступу : з 10.05.2009 до 9.06.2009 року.

  Доступ здійснюється за адресою:

  для MarketLine - http://www.marketlineinfo.com/library/Default.aspx
  для Business Insights - http://www.bi-interactive.com/index.aspx

  Доступ до запропонованих ресурсів Ви можете отримати з усіх комп'ютерів в локальній мережі університету.
  УВАГА!!! Додатковий пароль запитуйте у адміністратора зали електронної інформації бібліотеки (а.250).

 • Тріал-період доступу до інформаційних продуктів компанії Oxford Reference Online
  Відкрито тріал-період доступу до інформаційних продуктів компанії Oxford Reference Online .
  Доступ триває : з 10.05.2009 до 9.06.2009 року.

  Доступ здійснюється за адресою:

  для OXFORD SCHOLARSHIP ONLINE - http://www.oxfordscholarship.com
  для Oxford Reference Online - Premium Edition - http://www.oxfordreference.com/
  для Oxford English Dictionary - http://dictionary.oed.com.
  (Для доступу до системи необхідно скористатися розділом меню (права частина екрану) "ENTER OED Online" ).
  Доступ до запропонованих ресурсів Ви можете отримати з усіх комп'ютерів в локальній мережі університету.


  Бібліотека НУ "Запорізька політехніка"