Дар від Інституту енциклопедичних досліджень НАН України

  

   Енциклопедія Сучасної України. Т. 23: «Нґ» – «Ня» / Гол. редкол.: І.М. Дзюба, А.І. Жуковський, М.Г. Железняк та ін.; НАН України, НТШ. Київ: Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2021. 832 с.

23 том Енциклопедії Сучасної України на літери «Нґ» – «Ня», що продовжує висвітлювати Україну й українців 20–21 століття. Низка статей про діячів культури й мистецтва, науки, спорту тощо засвідчують в постатях здобутки українського народу.
Том містить 2.7 тис. статей

   Енциклопедія Сучасної України. Т. 24: «О» / Гол. редкол.: І.М. Дзюба, А.І. Жуковський, М.Г. Железняк та ін.; НАН України, НТШ. Київ: Інститут енциклопедичних досліджень НАН України, 2022. 944 с.

24 том Енциклопедії Сучасної України на літеру «О».
Том містить 3 тис. статей

   До нашої бібліотеки безкоштовно надійшли наступні XXIII - XXIV томи Енциклопедії Сучасної України від Інституту енциклопедичних досліджень НАН України.
Це перше багатотомне видання про Україну у всіх вимірах від початку 20 століття до сьогодення.
Енциклопедія подає цілісний образ новітньої України в подіях, інституціях, установах, родах діяльності, поняттях, особах. Охоплює всі сфери життя в Україні, відображає сучасні погляди на історичні події та постаті.
Фонд наукових документів бібліотеки налічує всі томи енциклопедії, виданих друком на сьогодні.
Запрошуємо шановних користувачів до читальної зали навчальної літератури ( ауд. 512) ознайомитися з новими томами Енциклопедії Сучасної України.


Дар Тіховської Тетяни Миколаївни

  

   Тіховська, Т. М. Чужа реліквія [Текст] / Т. Тіховська. - 2022. - 200 с.

Галичина завжди була ласим шматком для багатьох країн, поки не стала жертвою агресії двох найбільших тиранів XX століття - Гітлера й Сталіна. Після Другої світової війни більшість території Галичини відійшла Радянському Союзу, а вузенька смужка на заході - до Польщі.
Радянський і польський уряди надумали вчинити «взаємний обмін народами», евакуювавши українців з території Польщі до України, а поляків - із західних областей України до Польщі. Прості селяни цьому противилися, тікали з хат, переховувалися. Влада обох країн тиснула на населення; відбувалися масові вбивства, пограбування, підпали цілих сіл. Поляки й українці почали ставитися один до одного вкрай вороже, вбачаючи в самому існуванні інших етносів на своїх теренах першопричину власних страждань. На зміну довоєнній ідилії приходить жахлива різанина... Здавалося, серед цього пекельного хаосу не могла зберегтися жменька старовинних родинних прикрас, але збереглася...

   Висловлюємо слова вдячності нашій постійній дарувальниці Тіховській Тетяні Миколаївні за наступне авторське видання «Чужа реліквія».
Чудовий історичний роман, сторінки якого примушують відчувати трагізм минулого нашого народу, разом з героями твору чуттєво проживати всі випробування, які приготувала їм доля.
Даровані книги автора дивують читачів розмаїттям жанрів, та усі вони, по-своєму,навчають нас пізнавати історію своєї країни, цінувати родину, боротися за життя і вірити в краще майбутнє.
Дякуємо Вам за повагу до нашої бібліотеки. Бажаємо Вам своєю творчою майстерністю ще вище здіймати сонце української книжки.
Інформація про дарувальника занесена до БД «Книги, подаровані бібліотеці».
Запрошуємо усіх, хто закоханий у художнє слово, завітати до бібліотеки ауд. 514 (ч/з абонементу художньої літератури).


Дар Зеркаль Анастасії Вікторівни

  

   Зеркаль, А. В. Корпоративна культура та комерційна свідомість персоналу - інноваційні напрями розвитку підприємств [Текст] / А. В. Зеркаль. - 2022. - 346 с.

У монографії розглядаються інноваційні напрями розвитку підприємств. Визначено особливості управління персоналом підприємств на основі формування корпоративної культури та комерційної свідомості. Проаналізовано теоретичні основи формування корпоративної культури та комерційної свідомості персоналу підприємства. Запропоновано використання компетентнісного підходу до розвитку комерційної свідомості та корпоративної культури персоналу підприємств. Визначено тенденції розвитку корпоративної культури та комерційної свідомості персоналу. Розглянуто вплив комерційної свідомості персоналу підприємства на продуктивність праці та запропоновано концептуальну модель оцінки її ефективності. Визначено інноваційні напрями розвитку підприємств та окреслено інструменти, методи та механізми управління формуванням та розвитком корпоративної культури та комерційної свідомості персоналу підприємства.
Для наукових працівників, викладачів, студентів, керівників підприємств та НR-менеджерів, а також усіх хто цікавиться сучасними методами управління персоналом та напрямами інноваційного розвитку підприємства.

   Висловлюємо щиру подяку молодому вченому, професорці, д.е.н., доценту кафедри «Маркетингу та логістики» Зеркаль Анастасії Вікторівні , автору подарованої книги – монографії «Корпоративна культура та комерційна свідомість персоналу – інноваційні напрями розвитку підприємств».
Сподіваємося, ця книга буде корисним помічником для студентів у оволодінні знань, порадником для науковців і стане у нагоді усім тим, хто цікавиться сучасними методами управління персоналом. Бібліотека поповнила свій фонд ще одним сучасним науковим виданням.
Бажаємо Анастасії Вікторівні міцного здоров’я, миру, творчих успіхів та здобутків.
Книга занесена до електронного каталогу бібліотеки. Інформація про дарувальника занесена до БД «Книги, подаровані бібліотеці».
Запрошуємо університетську спільноту ознайомитися з новим науковим виданням, яке знаходиться у читальній залі (ауд. 513).