Комплектування фонду бібліотеки  Пропонуємо до Вашої уваги КАТАЛОГИ та ПРАЙСИ
Каталог видань України «Преса Поштою»
 • І півріччя 2024 року
 • НІЦ “ЛЕОНОРМ” Науково-інформаційний Центр "ЛЕОНОРМ" (http://www.leonorm.com.ua)
  Основною метою діяльності науково-інформаційного центру "ЛЕОНОРМ" є інформаційне забезпечення на договірній основі підприємств і фізичних осіб України в сферах технічного законодавства, стандартизації, метрології, сертифікації, класифікації, систем якості та екології.
  Науково-інформаційний центр "ЛЕОНОРМ" підтримує велику базу даних в галузі стандартизації і сертифікації в Україні і найбільш технічно розвинутих країнах світу та видає покажчики стандартів і довідники по сертифікації у вигляді книг та документів на дискетах, а також бази даних бібліографічних описів стандартів на компакт-дисках.

 • Каталог продукції НІЦ "ЛЕОНОРМ" на 2023 - 2024 р.р. ( станом на 01.01.2024 р.)
 • Центр навчальної і практичної літератури Центр навчальної і практичної літератури (http://www.cul.com.ua)
  Центр навчальної і практичної літератури - інтернет-книгарня, яка пропонує різнопланову літературу багатьох видавництв України:
  кодекси, закони, науково-практичні коментарі законодавства та збірники юридичних документів, психологічна література, книги для нотаріусів, підручники на навчальні посібники для вищих навчальних закладів, класична та сучасна художня література українських та світових авторів.
  Пропопує якісну обробку замовлень, комплектацію бібліотек та швидку доставку по Україні.

  Прайс-лист ( станом на 21.02.2023 р.)

  Видавництво “Кондор” Видавництво “Кондор” (http://condor-books.com.ua)
  ТОВ “Кондор-Видавництво” - одне з найбільших підприємств України з видання і продажу навчальної літератури. Тематика літератури досить різноманітна - це: економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична та технічна література.

  Прайс-лист видавництва “Кондор” ( станом на 01.04.2024 р.)

  Видавничо-книготоргівельна компанія Видавничо-книготоргівельна компанія "Ліра-К" (http://lira-k.com.ua)
  Видавництво забезпечує повний видавничий цикл видання твору, по можливості найкоротші терміни виходу книги, активну рекламну підтримку книги, реалізацію по всій території України.

  Прайс-лист видавничо-книготоргівельної компанії "Ліра-К" ( станом на 08.04.2024 р.)
  Видавництво «Патерик» Видавництво «Патерик»
  Видавництво «Патерик» пропонує літературу видавництв України та зарубіжжя, тематика яких:економіка, право, гуманітарні науки, шкільна література, художня, дитяча, музична література тощо. А також прайс книг на електронних носіях, що містить понад 30 000 назв навчальних, інформаційних та аудіо-видань.

  Прайс-лист видавництва «Патерик» ( станом на 10.02.2024 р.)

  Видавництво “Університетська книга” align= Видавництво “Університетська книга” (http://www.book.sumy.ua/)
  Видавництво «Університетська книга» засноване в 1999 році. Основна спеціалізація - випуск наукової та навчальної літератури для вищих навчальних закладів.

  Прайс-лист видавництва “Університетська книга” (станом на 01.08.2023 р.)

  Видавництво “Магнолія 2006” Видавництво “Магнолія 2006” (http://www.magnolia.lviv.ua)
  Львівська видавнича фірма "Магнолія-2006" пропонує навчальну літературу з суспільно-гуманітарного, економічного, природничо-технічного та медичного напрямків. Видавництвом створені оригінальні за змістом, структурою, дизайном, подачею матеріалу навчальні видання з використанням основних методів навчання: словесного, наочного і практичного.

  Прайс-лист видавництва “Магнолія 2006” (станом на 20.04.2024 р.)
  Видавництво “Каравела” Видавництво “Каравела” (http://caravela.kiev.ua/)
  Видавництво"Каравела" працює на книговидавничому ринку України понад 15 років. Спеціалізується на виданні пудручників і навчальних посібників для ВНЗ з економічних, гуманітарних, природничих та технічних наук (історія, соціологія, політологія, філософія, педагогіка, психологія, право, екологія, хімія, інформатика, інженерна та комп'ютерна графіка, електротехніка, економіка, менеджмент та ін.)

  Прайс-лист видавництва “Каравела” (станом на 29.01.2024 р.)
  Видавництво “Право” Видавництво “Право” (http://www.pravo-izdat.com.ua)
  Видавництво здійснює підготовку та видання наукової, навчальної, довідкової літератури з правової тематики та забезпечує юридичною літературою навчальні заклади та наукові установи, правоохоронні та судові органи, а також практикуючих юристів, які працюють в установах і організаціях та на підприємствах різних форм власності.

  Прайс-лист видавництва “Право” ( станом на 18.02.2022 р.)
  Видавництво Видавництво "Юрінком Інтер"(https://yurincom.com/)
  “Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi. За більш ніж десятилiтню iсторiю видавництво започаткувало серiї книжок, що вже здобули широке читацьке визнання. Понад п’ятсот назв випущено загальним накладом кiлька мiльйонiв примiрникiв.

  Прайс-лист видавництва "Юрінком Інтер" (станом на 28.09.2023 р.)
  Видавництво Видавництво "Олди плюс" (https://oldiplus.ua)
  Видавництво засновано в 2000 році. Книги, представлені на сайті, виготовлені на власній поліграфічній базі і доступні до придбання.

  Прайс-лист видавництва “Олди плюс” (станом на 01.04.2024 р.)
  Бібліотека НУ "Запорізька політехніка"