До уваги науковців університету! Запрошуємо скористатися доступами до наступних баз даних: ScienceDirect , Scopus, Research4Life (до 31.12.22), Web of Science (з 01.11.18 по 31.12.22), Springer Nature, IMF eLibrary, Будстандарт Online (до 31.12.2025), PM World Library (протягом року з моменту реєстрації), Jstor.До уваги студентів І-го курсу!
Співробітники наукової бібліотеки НУ «Запорізька політехніка» вітають вас з початком першого навчального року. На протязі всього навчання вашим помічником буде університетська бібліотека. В бібліотеці створені усі умови для забезпечення зручного та оперативного доступу до актуальної інформації.
В розпорядженні користувача бібліотеки - навчальний, науковий, художній абонементи, читальні зали: періодичних видань, навчальної літератури, наукової літератури та НТД, економіко - гуманітарної літератури та мистецтвознавства.
Запрошуємо вас приєднатися до наших груп у соціальних мережах та месенджерах (Facebook, Telegram, Instagram).
Зареєструватися до бібліотеки та отримати необхідні для навчального процесу підручники та методичні вказівки ви можете на абонементі навчальної літератури ( ауд. 17, 3 корпус).
Детальніше >>>

Книжкова виставка Барви рідного краю
1 жовтня - день нашого рідного міста. Вічно молоде і красиве місто Запоріжжя святкує 1070 рік від дня свого заснування. З нагоди цієї події запрошуємо всіх до читального залу економіко-гуманітарної літератури (ауд.513) на книжкову виставку, де зібрано найкращий матеріал, який є у фонді бібліотеки, щоби провести нас вулицями Запоріжжя, ознайомити з найкращими перлинами архітектури, зазирнути у давнину рідного міста, завдяки численним фотоальбомам та книжкам про нього..
Детальніше: >>>

Ювілей кафедри транспортних технологій -50 років Транспортним технологіям - 50
До 50-ти річного ювілею кафедри транспортних технологій відділ обслуговування читальних залів наукової бібліотеки підготував віртуальну виставку "Транспортним технологіям - 50".
Детальніше: >>>

Інформаційні електронні ресурси наукової бібліотеки університету Інформаційні електронні ресурси наукової бібліотеки університету "Запорізька політехніка"
Наукова бібліотека Національного університету "Запорізька політехніка" нагадує про цілодобовий доступ до інформаційних електронних ресурсів, а саме:
Електронний каталог
Електронна бібліотека
Інституційний репозитарій
МБА та Електронна доставка документів
Віртуальна довідка
Інформацію щодо використання інформаційних ресурсів ви можете отримати за телефоном: +38(061) 769-84-10, або надсилайте запити на e-mail : library@zp.edu.ua
Щодо користування Research4Life, SCOPUS, Web of Science та ScienceDirect звертайтеся: Пилипенко Наталія Володимирівна , natali_p@zp.edu.ua
Щодо розміщення матеріалів у репозитарій звертайтеся на адресу: naukovabiblioteka@gmail.com (Деськова Ольга Іванівна).

Ювілей ФКНТ Науковий та науково-методичний здобуток вчених факультету комп'ютерних наук і технологій в фондах бібліотеки
З нагоди святкування 20-річчя створення факультету комп’ютерних наук і технологій та кафедр, що його утворюють, програмних засобів, комп’ютерних систем та мереж, системного аналізу та обчислювальної математики наукова бібліотека підготувала віртуальні виставки та бібліографічний покажчик.
Детальніше: >>>

Книжкова виставка Моя Україна - єдина і вільна
До дня Незалежності у читальному залі економіко-гуманітарної літератури (ауд. 513) експонується тематична книжкова виставка «Моя Україна - єдина і вільна», на якій представлено документи та публікації про українську незалежність.
Детальніше: >>>

24 випуск інфобюлетня "Як підготувати тестове завдання?"
Червневий номер бюлетеня «Академічна доброчесність» присячено питанню як підійти до підготовки тестів більш професійно, щоб укладання тестових завдань було ефективнішим, швидшим, а підготовлені вами тести слугували своїй первинній цілі бути якісним інструментом виконання покладених на них завдань.
Ознайомитись з номером >>>

Книжкова виставка Краса і велич символів держави
У читальному залі економіко-гуманітарної літератури (ауд. 513) експонується тематична книжкова виставка «Краса і велич символів держави», на якій представлено документи та публікації про українську державну символіку.
Детальніше: >>>

Екскурсія Науковою бібліотекою Національного університету "Запорізька політехніка"
Шановні читачі, на нашому ютьюб-каналі ви можете здійснити віртуальну екскурсію науковою бібліотекою Національного університету "Запорізька політехніка" разом з директором бібліотеки, Раїсою Іванівною Кучерук.
Детальніше: >>>

Web of Science Вебінари Web of Science українською. Червень 2022
Запрошуємо, за можливості, в цей складний для країни час долучатися до вебінарів. Як завжди вебінари українською, безкоштовні, на платформі Webex, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.
9 червня - Як обрати видання для публікації та не помилитися з вибором
14 червня - Clarivate для науковців
28 червня - Research Smarter: Світ цитувань
30 червня - Research Smarter: Новий Journal Citation Reports???
Детальніше >>>

23 випуск інфобюлетня "В якій формі провести семестровий екзамен?"
Травневий номер бюлетеня «Академічна доброчесність» допоможе викладачам підготуватися до проведення літньої екзаменаційної сесії. В ньому говориться про різні формати проведення іспитів (письмовий, усний, тестування, дистанційний, «a 24-hour take-home exam» — «іспит вдома за добу»), їхні переваги і обмеження.
Ознайомитись з номером >>>

Публікації науковців нашого вишу у Web of Science (1.01.2022 - 15.05.2022) Нові публікації науковців НУ "Запорізька політехніка" на платформі Web of Science
За період з 1.01.2022 р. по 15.05.2022 р. у Web of Science проіндексовано 18 нових публікацій наших науковців.

Доступ до наукових та професійних рецензованих матеріалів Research4Life
Спільнота Research4Life до 31 грудня 2022 року надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів для українських установ.
Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням , зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.
Щоб отримати логін і пароль, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв'яжіться з нашим консультантом: Пилипенко Наталія Володимирівна - natali_p@zp.edu.ua
Детальніше >>>

Web of Science Вебінари Web of Science українською. Травень 2022
Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у травні. Всі заходи безкоштовні, проходять у Webex, необхідна попередня реєстрація
5 травня - Web of Science Core Collection для ефективної наукової діяльності
10 травня - Профіль установи: створення, корегування, використання
12 травня - Можливості аналітичного інструменту InCites для науковця та адміністратора
24 травня - Research Smarter: Огляд літератури на відмінно
26 травня - SWOT-аналіз в InCites: справжній коректний аналіз за спеціалізаціями
Детальніше >>>

Публікації науковців нашого вишу у Scopus (1.01.2022 - 25.04.2022) Нові публікації науковців НУ "Запорізька політехніка" на платформі Scopus
За період з 1.01.2022 р. по 25.04.2022 р. у Scopus проіндексовано 25 нових публікацій наших науковців.

За період з 25.04.2022 р. по 01.05.2022 р. у Scopus проіндексовано 5 нових публікацій наших науковців.

22 випуск інфобюлетня "Як відновити викладання? Університет в умовах війни"
Новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність» містить декілька рекомендацій для викладачів, студентів і адміністрацій університетів щодо «входження» в освітній процес у нових стресових умовах.
Ознайомитись з номером >>>

Серія вебінарів «Освіта у часі війни»
Команда "Ініціативи академічної доброчесності та якості освіти" прагне виразити свою підтримку та повагу закладам вищої освіти, у цей складний для України час. І саме тому розпочинає серію вебінарів «Освіта у часі війни», які покликані надати нашим освітянам знання та інструменти, які допоможуть їм впоратись із труднощами воєнного часу.
Детальніше >>>

21 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”: «Що нам слід змінити?» Доброчесність в умовах війни.
Новий випуск бюлетеня «Академічна доброчесність» коротко рефлексує над необхідними змінами звичних для університетів практик, що зумовлено військовими діями та необхідністю відбудови України після нашої неодмінної перемоги. Першочергово слід змінити ті практики, що не сприяють належній якості освіти і досліджень, а також ті, що потребують значних ресурсів, але дають мало результату. Пропонований перелік цих позицій далеко не повний, він є радше запрошенням до міркувань і дискусій.
Ознайомитись з номером >>>

Web of Science Вебінари Web of Science українською. Квітень 2022
Запрошуємо на вебінари Clarivate українською у квітні. Всі заходи безкоштовні, проходять у Webex, необхідна попередня реєстрація
7 квітня - Хижацьки видання: розпізнати та уникнути.
12 квітня - EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу
14 квітня - Авторські профілі науковця 26 квітня - Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу
28 квітня - Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій
Детальніше >>>

20 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”: «Які корупційні ризики можуть мати місце у ЗВО?»
Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує 20 випуск бюлетеня «Академічна доброчесність».
У цьому випуску висвітлюється питання корупційних ризиків у закладах вищої освіти. Пропонується певна систематизація специфічних для закладів вищої освіти корупційних ризиків, що має допомогти аналітичним підрозділам університетів — так само як усім учасникам освітнього процесу — у виявленні та їх мінімізації.
Ознайомитись з номером >>>

Всі українські журнали в Scopus і Web of Science Всі українські журнали в Scopus і Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus і / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці: 23.02.2022.
Детальніше >>>

ScienceDirect Безстроковий доступ до 2 088 монографій на платформі ScienceDirect
Від сьогодні всі українські бібліотеки в автоматизованому режимі можуть додати до електронного каталогу 2 088 записів на електронні монографії (2 088 передплачених книг доступні назавжди).
Для перегляду колекції електронних монографій перейдіть за посиланням:
Детальніше >>>

Вебінар Вебінар на тему «Готуємо текст до публікації у науковому журналі»
8 лютого 2022 року о 15:00 за Київським часом Unicheck Україна організовує вебінар на тему «Готуємо текст до публікації у науковому журналі».
Захід покликаний допомогти тим хто готує статті до публікації у наукових журналах та підвищити кількість звернень до наукових публікацій за допомогою інструментів бази CrossRef. Для участі в заході необхідна попередня реєстрація.
Детальніше >>>

Важлива інформація Тренінг від StrikePlagiarism
Запрошуємо викладачів та осіб, відповідальних за перевірку кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти, на тренінг, який відбудеться 10 лютого о 14:00. На тренінгу представники StrikePlagiarism продемонструють новий інтерактивний звіт, розкриють методологію оцінки оригінальності наукових та студентських робіт, а також презентують нові функції, однією з яких є опція пошук перекладеної подібності!
Переглянути запис тренінгу >>>

Перегляд Нові надходження літератури
До наукової бібліотеки надійшли нові книги. Запрошуємо всіх ознайомитися з ними до зали електронних каталогів (ауд. 510).
Бюлетень нових надходжень >>>

Перегляд Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Академічна доброчесність: проблеми реалізації та відповідальність».
Перегляд діє з 01.02.2022 р. в залі електронних каталогів (ауд. 510).
Рекомендаційний список літератури >>>

Публікації наших науковців Публікації наших науковців в наукометричних базах за весь 2021 рік
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus

Інформаційний бюлетень “Академічна доброчесність”. Січень 2022
Аналітичним центром Київського університету імені Бориса Гринченка ОсвітАналітика оприлюднено перший у 2022 році випуск інформаційного бюлетеня «Академічна доброчесність». Бюлетень підготовлено експертом центру за темою «Чому слід зважати на конфлікти інтересів?». Січневий випуск бюлетеня присвячений темі антикорупційної політики закладів вищої освіти, зокрема явищу конфлікту інтересів.
Ознайомитись з номером >>>

Web of Science Вебінари Web of Science українською. Січень 2022
Запрошуємо взяти участь у черговій серії вебінарів "Clarivate науковцям". Кожного другого четверга місяця (лише в січні на третьому тижні) о 16:15–17:15 чекаємо на вебінарах Серії "Clarivate науковцям" 2022.
Реєстрації вже відкриті.
20 січня - Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.
26 січня - Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією.
27 січня - Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше.
Записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі
Розклад вебінарів >>>

Виставка Дивосвіт Марії Примаченко
Шановні цінителі прекрасного! Завітайте до зали мистецтвознавчої літератури (а.516) на книжково-ілюстративну виставку "Дивосвіт Марії Примаченко", присвячену 113-ій річниці від Дня народження яскравої представниці "наївного мистецтва", української народної художниці Марії Примаченко (12.01.1909 - 18.08.1997).
Представлені на виставці матеріали допоможуть вам заглибитись в образи і кольори її химерного та казкового світу!

Олди плюс Тестовий доступ до електронно-бібліотечної системи видавництва "Олді+"
Шановні читачі! Запрошуємо вас скористатися тестовим доступом до електронно-бібліотечної системи видавництва "Олді+" (http://ebooks.oldiplus.ua/).
Доступ можливий з будь-якого комп’ютера університетської мережі.
Детальніше >>>

Публікації наших науковців Нові публікації наших науковців в наукометричних базах (грудень 2021 р.)
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus

Віртуальна виставка Віртуальна виставка «Словник - скарбниця людських знань»
Шановні читачі! Презентуємо до вашої уваги віртуальну виставку читального залу навчальної літератури (ауд. 512) - «Словник - скарбниця людських знань».
Презентацію можна завантажити на сайті нашої бібліотеки в розділі "Віртуальні виставки".
Звертаємо вашу увагу на те, що презентовані матеріали – це лише частина довідкових видань з фонду читального залу навчальної літератури (ауд. 512) наукової бібліотеки.
Завітайте до нас та скористайтесь словниками однієї з наймилозвучніших мов світу – української мови.
Переглянути віртуальну виставку «Словник - скарбниця людських знань».

Перегляд День Збройних Сил України
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «6 грудня - День Збройних Сил України». Цей день присвячений всім українським військовослужбовцям, які служать або раніше служили в українській армії. Саме на армію, згідно з Конституцією України, покладаються завдання з оборони країни, захисту її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності.
Перегляд діє в читальному залі економіко-гуманітарної літератури (ауд. 513).
Детальніше >>>

Перегляд Знати сьогодні, щоб жити завтра
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Знати сьогодні, щоб жити завтра», присвячений Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Перегляд буде діяти впродовж грудня 2021 р. в читальному залі (ауд. 511).
Детальніше >>>

Перегляд 27 листопада - День пам'яті жерт Голодомору
До дня пам'яті жертв Голодомору у читальному залі економіко-гуманітарної літератури (ауд. 513) експонується тематична книжкова виставка «Чорна сповідь моєї вітчизни», на якій представлено документи та публікації про геноцид української нації, спогади та свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам'яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

Мовознавчі студії «Територія слова» Інтерактивна вікторина «Фразеологізми – невичерпні скарби народної мудрості»
Друзі! Вітаємо вас!
Мовознавчі студії «Територія слова» продовжують свою роботу.
Цього разу ми запрошуємо вас до інтерактивного онлайн-спілкування та пропонуємо взяти участь в інтерактивній вікторині зі знання фразеологізмів.
Стійкі фразеологічні вислови містять багатий світ символів і можуть розповісти багато цікавого. Вони допомагають зрозуміти душу народу, його історичний шлях. У них — особливості національного мислення і національної долі, втілення своєрідності розуміння світу, ситуацій життя. Вони виражають глибокі смисли, потужні емоції, надають думці влучності, дотепності.
Тож рушаймо разом у багатогранний світ яскравих фразеологічних сполук!
До вашої уваги інтерактивна вікторина «Фразеологізми – невичерпні скарби народної мудрості»

Публікації наших науковців Нові публікації наших науковців в наукометричних базах (листопад 2021 р.)
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus

Публікації науковців університету Тематичний перегляд публікацій науковців НУ «Запорізька політехніка»
З 8 листопада до 6 грудня 2021 рр. наукова бібліотека НУ «Запорізька політехніка» в ауд. 510 пропонує переглянути публікації науковців НУ «Запорізька політехніка», що надійшли до фонду наукової бібліотеки у 2021 р. (у друкованому вигляді). В електронному каталозі бібліотеки також представлено понад 700 повнотекстових електронних публікацій за 2021 рік з Інституційного репозитарію НУ «Запорізька політехніка» та бібліографічних наукометричних баз даних Scopus та Web of Science.
Бібліографічний список літератури >>>

Публікації наших науковців Нові публікації наших науковців в наукометричних базах (липень - жовтень 2021 р.)
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science
жовтень, 2021
вересень, 2021
серпень, 2021
липень, 2021
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus
жовтень, 2021
вересень, 2021
серпень, 2021
липень, 2021

Перегляд-персоналія "Дайте мені музей і я заповню його"
З 20 жовтня по 20 листопада 2021 р. запрошуємо до зали мистецтвознавчої літератури (а. 516) на перегляд-персоналію до 140-річчя від дня народження іспанського і французького художника Пабло Пікассо.
Детальніше >>>

Передплата Передплата на періодичні видання I півріччя 2022 року
З 15 жовтня 2021 р. розпочата передплата на періодичні видання I півріччя 2022 року!
Завантажити та переглянути каталог видань України «Преса Поштою» можна за адресою:http://presa.ua/dlja-podpyschyka/katalogi-dlja-skachuvannja
Переглянути друковану версію каталогу видань запрошуємо до відділу комплектування наукової бібліотеки університету (к.518, 5-й корпус).
Передплата періодичних видань здійснюється як на підставі Службової, підписаної завідувачем кафедри і директором інституту, так і через заповнення онлайн-форми на сайті бібліотеки.
Заявки (оформлені службові) на передплату приймаються від кафедр та адміністративних підрозділів університету у к.518 (5-й корпус) з 8.00 - 16.00 (понеділок - п’ятниця), тел. 2-12.

18 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”
До вашої уваги 18 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”. Як рецензувати дипломну роботу?
Ознайомитись з номером >>>

Вебінар Web of Science Як потрапити журналу до Web of Science
ДНТБ України 7 жовтня 2021 року з 10:30 до 12:00 запрошує на безкоштовний семінар і вебінар для редакцій журналів.
Буде розглянуто: процедура подання та критерії відбору видання до Web of Science Core Collection; функції та можливості порталу видавців; самооцінка видання та формування стратегії розвитку.
Реєстрація (потрібна для резервування місця та отримання матеріалів): https://forms.gle/mauWG9pADaZP1fDBA
Онлайн-трансляція у ютьюб: https://youtu.be/riMMQqpACIM

Вебінар для науковців ScienceDirect - все про журнали
ScienceDirect містить понад 2650 рецензованих наукових, технічних та медичних журналів, що охоплюють 24 основні наукові дисципліни. Приєднуйтесь у четвер, 7 жовтня, до вебінару (укр. м.), щоб дізнатись, як знаходити журнали та повні тексти статей, важливі для Вашого дослідження.
Зареєструйтесь за посиланням - https://www.brighttalk.com/webcast/10439/505823
Перегляньте розклад та зареєструйтесь на вебінари українською або англійською на сторінці Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України

17 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”
До вашої уваги 17 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”. Що сприяє недоброчесності?
Ознайомитись з номером >>>

Bentham Science Доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science
З 1 вересня до 15 грудня цього року Національний університет "Запорізька політехніка" отримав безкоштовний тестовий доступ до повнотекстових електронних ресурсів видавництва Bentham Science згідно домовленості між фахівцями Міністерства освіти і науки України з представником видавництва Bentham Science про використання ресурсів видавництва закладами вищої освіти та науковими установами.
Ресурси видавництва – це електронні журнали, книги, спеціалізовані бази даних. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Доступ до ресурсів за посиланням https://benthamscience.com

Перегляд Українське козацтво як культурно-історичний феномен
Ласкаво просимо до бібліотеки на тематичний перегляд літератури: «Українське козацтво як культурно-історичний феномен», який буде діяти з 01 жовтня до 31 жовтня 2021 р. в залі електронних каталогів (ауд. 510).
Список літератури тут >>>

Web of Science Вебінари від Clarivate Analytics (Web of Science ) у вересні 2021 року
Три базові теми у вересні чекають вас на вебінарах українською 7-9 вересня, у двох повторах, безкоштовно.
Детальніше >>>

30 років Незалежності України Дорогі першокурсники!
Співробітники Наукової бібліотеки НУ «Запорізька політехніка» вітають вас з початком першого навчального року. Протягом всього навчання вашим помічником буде університетська бібліотека. В бібліотеці створені усі умови для забезпечення зручного та оперативного доступу до актуальної інформації.
В розпорядженні користувача бібліотеки - навчальний, науковий, художній абонементи, читальні зали: періодичних видань, навчальної літератури, наукової літератури та НТД, економіко - гуманітарної літератури та мистецтвознавства.
Будемо раді вас бачити на експозиціях книжкових виставок та тематичних переглядів, на наших культурно-масових заходах, а також запрошуємо вас приєднатися до наших груп у соціальних мережах та месенджерах (Facebook, Telegram, Instagram).
Про роботу наукової бібліотеки, її проєкти та заходах можна ознайомитися на нашому сайті - http://library.zp.edu.ua

16 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”: "Якими бувають фальсифікації та фабрикації?"
Аналітичний центр «ОсвітАналітика» презентує 16 випуск бюлетеня «Академічна доброчесність», підготовлений експертом центру Євгеном Ніколаєвим.
У ньому Ви дізнаєтесь про те, які фабрикації і фальсифікації можуть виникати під час навчання і проведення досліджень та чому університетам у своїй діяльності важливо брати до уваги ймовірність їхньої появи.
Ознайомитись з номером >>>

15 випуск інфобюлетня “Академічна доброчесність”
15-й номер інформаційного бюлетеня пропонує проаналізувати, яким чином викладачам зокрема і закладу освіти загалом варто реагувати на порушення академічної доброчесності. Як удосконалити внутрішні процедури, налагодити політики, згуртувати викладачів та студентів, змінити фокус з покарань на навчання – про це йдеться у новому номері Інфобюлетеня.
Ознайомитись з номером >>>

Будстандарт Online Доступ до ресурсу Будстандарт Online
До 30 червня 2022 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
    http://online.budstandart.com/ru/login.html
Детальніше >>>

Публікації наших науковців Нові публікації наших науковців в наукометричних базах (червень 2021 р.)
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science
на 14.06.2021
на 17.06.2021
на 24.06.2021
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus
на 14.06.2021
на 17.06.2021
на 22.06.2021

Публікації наших науковців Нові публікації наших науковців в наукометричних базах (травень 2021 р.)
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Scopus
Публікації науковців Запорізької політехніки у виданнях, які індексуються наукометричною базою даних Web of Science

Перелік баз даних Оновлено перелік науково-технічних баз даних та довідкових ресурсів із безоплатним доступом
Укрпатент повідомляє, що станом на 25 вересня 2020 року оновлено «Перелік науково-технічних баз даних та довідкових ресурсів, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті», а також «Перелік зарубіжних баз даних об’єктів промислової власності, до яких надається безоплатний доступ в Інтернеті». Ознайомитись з переліками можна на офіційному сайті Укрпатенту.
Детальніше https://bit.ly/2SmF2wW, https://bit.ly/30vfQJ5

Проект "Наука України: доступ до знань"
Наша бібліотека долучилася до нового корпоративного інформаційного порталу, запуск якого ініціювала Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, - "Наука України: доступ до знань".
Адреса порталу: www.irbis-nbuv.gov.ua/Sci_Lib_UA
Мета проекту: популяризація, підвищення рейтингу та доступності електронних бібліотечно-інформаційних ресурсів наукових бібліотек України, за рахунок використання сучасних бібліотечних та веб-технологій.
Детальніше >>>


PMWL Доступ до Всесвітньої бібліотеки PM World Library!
В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
Детальніше >>>


eric Інформаційний центр освітніх ресурсів ERIC!
Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1 300 000 записів та посилання на більше ніж 323 000 повних текстів документів з 1966 року.
Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/

ebsco Ресурси від EBSCOhost.
EBSCO Information Services (EBSCO) надає доступ до безкоштовних баз даних, таких як: European Views of the Americas : 1493 to 1750, GreenFILE, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center.
Доступ за адресою:http://www.libraryresearch.com/
Детальніше >>>SCImago Institutions Rankings


Доступ

Доступ

Екскурсія

Інституційний

Віртуальна

Комплектування

ЕДД

Пам'ятка

Як

Тестові

Національний

Реєстр

Open

Вікіпедія

Шукаймо

ScienceDirect

Газета

Національна

Google

BASE


Бібліотека працює:
з 8.00 до 16.30
Субота, неділя: вихідний


69063,Україна,
м.Запоріжжя,
вул.Жуковського, 64.
Телефон +38(061) 769-84-72
e-mail:library@zp.edu.ua