|
Всі українські журнали в Scopus і Web of Science
Шановні науковці, представляємо вашій увазі таблицю з українськими науковими журналами, які індексуються в міжнародних наукометричних базах даних Scopus і / або Web of Science. Дата останнього оновлення таблиці: 21.05.2023.
Детальніше >>>
|
|
Доступ до ресурсу Будстандарт Online
До 30 червня 2023 року в нашому університеті відкрито доступ до сервісу Будстандарт Online – онлайн версії інформаційної довідкової системи “Будстандарт” від компанії Computer Logic Group.
Доступ з будь-якого залу наукової бібліотеки за адресою:
http://online.budstandart.com/ru/login.html
Детальніше >>>
|
|
Україна моя вишивана
До Всесвітнього дня вишиванки бібліотека ( ауд.514 ) підготувала виставку-інсталяцію «Україна моя вишивана». Пропонуємо читачам добірку книжок, що знайомлять з історією української вишивки, символікою і змістом візерунків та орнаментів вишиванок різних регіонів України.
Українські традиції – одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Нехай усіх нас, українців, об’єднує у велику родину любов до рідної землі, до пісні, до вишиванки!
Детальніше: >>>
|
|
Дар від видавництва «Академперіодика»
Кожного року до нашої бібліотеки надходять наукові видання від видавництва «Академперіодика».
Цього разу ми отримали такі книги:
«Виробництво енергії з біомаси в Україні: технології, розвиток, перспективи» (за ред. Г. Гелетухи), 2022 р. та монографію англійською мовою Prister B., Lev T., Nosovskyi A., Talerko M. «Сomprenensive radio-ecological monitoring for objects of radioactively contaminated areas», де викладено принципи формування оптимальної мережі радіоекологічного моніторингу забруднених територій для гострого та віддаленого періодів після радіаційної аварії.
Висловлюємо подяку Видавничому дому «Академперіодика» НАН України за постійну увагу до нашої бібліотеки і наповнення фонду науковими виданнями.
Запрошуємо наших шановних читачів ознайомитися з виданнями у читальній залі бібліотеки (кім.511) та на абонементі наукової літератури (кім. 251-5).
Детальніше: >>>
|
|
Дар від Міщенка Валерія Григоровича та Лоскутова Степана Васильовича
До фонду нашої бібліотеки надійшла монографія «Physical and mechanical laws of metals structure formation in the processes of treatment and deformation. Theory, Structuring and Mechanical Properties», наукове видання наших викладачів: Міщенко Валерія Григоровича, доктора технічних наук, професора кафедри «Інтегрованих технологій зварювання та моделювання» та Лоскутова Степана Васильовича, доктора фізико-математичних наук, професора кафедри «Фізики». У книзі викладені найновіші праці в галузі фізики металів і прикладної металографії науково-педагогічних працівників Запорізького національного університету та Національного університету «Запорізька політехніка».
Ми щиро дякуємо нашим викладачам за увагу до бібліотеки і бажаємо їм творчих успіхів і мирних днів.
Ознайомитися з монографією Міщенко Валерія Григоровича та Лоскутова Степана Васильовича можна у читальній залі бібліотеки (кім.511) та на абонементі наукової літератури (кім. 251-5).
Детальніше: >>>
|
|
Ти і я - одна родина. Ми з тобою - Україна
15 травня відзначається Міжнародний день сім'ї, заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.
До Міжнародного дня сім’ї читальний зал економіко-гуманітарної літератури (ауд. 513) запрошує переглянути книжкову виставку «Ти і я - одна родина. Ми з тобою - Україна».
Детальніше: >>>
|
|
За все, що маю, мамо, дякую тобі!
Друга неділя травня – День матері. Це свято – найкраща можливість нагадати мамі , як сильно ми любимо і цінуємо її.
Абонемент художньої літератури (ауд. 514) до цього свята підготував виставку-етюд «За все, що маю, мамо, дякую тобі», де чекають на вас твори українських поетів та письменників, у яких з величезною ніжністю та любов'ю оспівується найрідніша у світі людина - Мати.
Детальніше: >>>
|
|
Отаман вільного козацтва
У травні виповнюється 150 років з дня народження останнього Гетьмана України Павла Скоропадського. Ця постать нерозривно пов'язана з Визвольними змаганнями 1917–1920-х років. У 1918 році Гетьман очолив Українську Державу та за 7 з половиною місяців здійснив низку реформ, особливо в сфері культури, науки та освіти.
До 150-річчя від дня народження Павла Скоропадського пропонуємо ознайомитись з тематичною виставкою «Отаман вільного козацтва».
Детальніше: >>>
|
|
Вебінар "Як аналізувати наукові результати з допомогою Scopus і SciVal"
11 травня об 11 годині запрошуємо всіх на вебінар "Як аналізувати наукові результати з допомогою Scopus і SciVal", щоб дізнатися про ефективні шляхи керування організаційною структурою та її аналіз з допомогою Scopus і SciVal.
Scopus і SciVal уможливлюють швидку і всебічну оцінку результатів наукової діяльності. Аналізуйте дослідників, установи, предметні галузі та будуйте ефективні наукові стратегії на основі перевірених даних.
Реєстрація за посиланням: https://elsevier.zoom.us/webinar/register/WN_SgcF31N5R56UpZhRF9i5Qw
|
|
Вивчай Європу – змінюй Україну!
Із 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.
З нагоди святкування Дня Європи абонемент наукової літератури ( ауд. 251-5 ) запрошує всіх переглянути книжкову виставку: «Вивчай Європу – змінюй Україну!»
Детальніше: >>>
|
|
Дар від Криворучка Сергія Васильовича
Наукова бібліотека запрошує університетську спільноту ознайомитися з подарованим виданням Сергія Васильовича Криворучка, кандидата технічних наук, доцента, заслуженого раціоналізатора України, автора вже відомих нам наукових праць «Успіх в бізнесі від нуля до мільйонів» та «Оцінка результативності персоналу від звичайної до наукової. Визначення та порівняльний аналіз детермінованих і стохастичних підходів». Нова книга автора «Рекрутинг персоналу. Від азів до професійності» розрахована на широке коло читачів, які так чи інакше цікавляться питаннями рекрутингу персоналу - керівників державних і комерційних установ та компаній, менеджерів із персоналу, науково-педагогічних працівників, аналітиків, студентів. Багаторічна професійна діяльність дала автору поштовх до написання книги-путівника з освоєння найважливіших складових рекрутингу.
Фонд бібліотеки збагатився черговим книжковим дарунком, сучасним науковим виданням. Колектив наукової бібліотеки засвідчує свою повагу та висловлює щиру вдячність Сергію Васильовичу за його плідну працю.
Запрошуємо шановних користувачів ознайомитися з виданням у ч/з економіко-гуманітарних наук (ауд. 513).
Детальніше: >>>
|
|
Їх подвиги в пам’яті вічні
До Дня пам'яті та примирення та 78-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні абонемент художньої літератури підготував виставку-вшанування «Їх подвиги в пам’яті вічні».
Пам’ятаємо безсмертний подвиг кожного, хто боронив та боронить кордони нашої держави!
Слава захисникам України!
Вічна пам’ять загиблим воїнам!
Детальніше: >>>
|
|
Час минає, пам'ять залишається
8-9 травня Україна разом з Європою вшановує пам'ять тих, хто помер в Другу світову війну. Це важливий для кожної людини день, який відрізняється сильним символізмом.
Пам'ять - означає, що ми пам'ятаємо тих, хто поклав своє життя в період від 1939 до 1945 року. Примирення - символ того, що всі країни повинні об'єднатися разом. На жаль, 24 лютого 2022 року на територію України знову прийшла війна. Ми всі віримо, що скоро будемо святкувати перемогу над окупантами. А 8 травня, разом з усім мирним світом помолимося за воїнів, які захищали та захищають Україну від ворогів.
До Дня пам’яті та примирення пропонуємо ознайомитись з книжковою виставкою «Час минає, пам'ять залишається».
Детальніше: >>>
|
|
Вітаємо колектив кафедри машин і технології ливарного виробництва з 90-то річним ювілеєм!
Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, безупинного руху до успіхів, наснаги, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації творчих планів, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення!
До ювілею кафедри відділ обслуговування читальних залів підготував віртуальну виставку "Ливарне виробництво від А до Я", яка ознайомить вас з працями викладачів кафедри «Машин і технології ливарного виробництва», початком становлення кафедри та її розвитком.
Переглянути виставку: >>>
|
|
Чорнобиль - незагоєна рана
Шановні читачі! Запрошуємо вас до перегляду віртуальної виставки «Чорнобиль - незагоєна рана».
В історії Українського народу є чимало скорботних дат, спогади про які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня 1986 року, коли над квітучим Українським Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху на Чорнобильській АЕС.
36 років минуло від дня Чорнобильської катастрофи. Ця трагедія забрала життя багатьох людей, завдала шкоди здоров’ю мільйонів українців. Її наслідки ще відчуватимуть на собі майбутні покоління.
Чорнобиль для українців – це майже три з половиною мільйони постраждалих від катастрофи та її наслідків людей, понад 10 відсотків території сучасної України, що зазнала прямого радіаційного ураження. Аварія на Чорнобильській АЕС вважається найжахливішою катастрофою в історії людства.
Переглянути виставку: >>>
|
|
Новинки української літератури на бібліотечній полиці. Випуск 1 (квітень 2023 р.)
Слідкуєте за книжковими НОВИНКАМИ?
Не уявляєте своє життя без книг та читання?
Пропонуємо переглянути: >>>
|
|
Подаруй бібліотеці українську книгу
Під такою назвою діє у нашій бібліотеці акція до Міжнародного Дня дарування книг (14 лютого).
Це свято з'явилося у 2012 році та покликане об'єднати всіх, хто любить книги.
Можливо ви маєте вдома сучасні книги українського видання та українською мовою, які вже прочитали, або маєте можливість придбати нову книгу – ПОДАРУЙТЕ ЇХ НАШІЙ БІБЛІОТЕЦІ! Ми та наші читачі будуть вам дуже вдячні! Чекаємо вас на абонементі художньої літератури НУ "Запорізька політехніка" (5 корпус, ауд.514).
Детальніше: >>>
|
|
Безстроковий доступ до 2 088 монографій на платформі ScienceDirect
Від сьогодні всі українські бібліотеки в автоматизованому режимі можуть додати до електронного каталогу 2 088 записів на електронні монографії (2 088 передплачених книг доступні назавжди).
Для перегляду колекції електронних монографій перейдіть за посиланням:
Детальніше >>>
|
|
Доступ до наукових та професійних рецензованих матеріалів Research4Life
Спільнота Research4Life до 31 грудня 2022 року надала безкоштовний доступ до своїх ресурсів для українських установ.
Повний перелік ресурсів, до яких надано доступ, можна переглянути за посиланням , зазначивши у відповідних полях назву країни та тип установи.
Щоб отримати логін і пароль, а також у разі виникнення питань щодо роботи з ресурсом, зв'яжіться з нашим консультантом:
Пилипенко Наталія Володимирівна - natali_p@zp.edu.ua
Детальніше >>>
|
|
ScienceDirect - все про журнали
ScienceDirect містить понад 2650 рецензованих наукових, технічних та медичних журналів, що охоплюють 24 основні наукові дисципліни.
Приєднуйтесь у четвер, 7 жовтня, до вебінару (укр. м.), щоб дізнатись, як знаходити журнали та повні тексти статей, важливі для Вашого дослідження.
Зареєструйтесь за посиланням -
https://www.brighttalk.com/webcast/10439/505823
Перегляньте розклад та зареєструйтесь на вебінари українською або англійською на сторінці Онлайн-тренінги та семінари Elsevier для України
|
|
Доступ до Всесвітньої бібліотеки PM World Library!
В березні 2014 року PM World Library оголосила, що жителі України можуть зареєструватися на сайті: www.pmworldlibrary.net для вільного доступу до Всесвітньої бібліотеки PM (PMWL), яка є глобальним онлайн-ресурсом з проектного менеджменту та управління проектами.
Детальніше >>>
|
|
Інформаційний центр освітніх ресурсів ERIC!
Інформаційний центр освітніх ресурсів (ERIC - Education Resource Information Center) надає доступ до літератури та інших ресурсів у галузі освіти. База містить понад 1 300 000 записів та посилання на більше ніж 323 000 повних текстів документів з 1966 року.
Доступ за адресою: http://eric.ed.gov/
|
|
Ресурси від EBSCOhost.
EBSCO Information Services (EBSCO) надає доступ до безкоштовних баз даних, таких як: European Views of the Americas : 1493 to 1750, GreenFILE, Library, Information Science & Technology Abstracts, Teacher Reference Center.
Доступ за адресою:http://www.libraryresearch.com/
Детальніше >>>
|
|
Бібліотека працює:
з 8.00 до 16.30
Субота, неділя: вихідний
69063,Україна, м.Запоріжжя, вул.Жуковського, 64.
Телефон +38(061) 769-84-72
e-mail:library@zp.edu.ua
|