Перевірка на плагіат

  Рекомендації МОН щодо запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах (авторефератах, дисертаціях, монографіях, наукових доповідях, статтях тощо).

  Університет здійснює перевірку на виявлення збігів/ідентичності/схожості в текстах засобами сервісу перевірки на плагіат Unicheck та Strike Plagiarism.

  plagiat strikeplagiarism

  Національним університетом "Запорізька політехніка" укладено Договір № 301-юр від 20.08.2020 р. про співпрацю з ТОВ «Плагіат», який передбачає вільний доступ до сервісу Strikeplagiarism.com.

  Система Strikeplagiarism.com - це ІТ-інструмент, призначений для перевірки справжності текстових документів. Завданням системи є надання інформації, яка дозволяє ідентифікувати кількість запозичень в уже згадуваному тексті і їх джерелах.

  Система виявляє фрагменти аналізованого документа, ідентичні текстам, розміщеним в порівняльній базі даних, включно з текстами, котрі відмічені лапками, виносками і фрагментами, які не захищені авторським правом (наприклад, правові акти).

  Система не вказує на зміст плагіату в документі.


       Інформація для осіб, відповідальних на кафедрах за перевірку кваліфікаційних випускних робіт здобувачів вищої освіти

  Для отримання доступу в систему перевірки текстових збігів Strikeplagiarism.com звертатися до адміністратора - Пилипенко Наталії Володимирівни (а.250, головний корпус), поштова скринька - natali_p@zp.edu.ua, внутрішній телефон - 4-10.

  Для підключення адміністратору системи надається наступна інформація про кожного користувача:
  - ПІБ;
  - підрозділ;
  - посада;
  - адреса поштової скриньки;
  - телефон для зв'язку;
  - статус в системі (Викладач, Оператор);
  - кількість робіт, що підлягають перевірці (на кожного перевіряючого та в цілому по підрозділу).

       Матеріали, які допоможуть використовувати сервіс з максимальною користю для Вашої роботи

  Онлайн-семінар щодо організації перевірки випускних кваліфікаційних робіт на наявність запозичень
  (Національний університет "Запорізька політехніка", 24 листопада 2020 р. )

  YouTube Channel: Strikeplagiarism.com

  Відеоурок Strikeplagiarism.com для операторів (Деканат, Студент, Викладач)

  Інструкція по завантаженню користувачів в систему StrikePlagiarism.com за допомогою Імпорту

  Методологія оцінки наукових і студентських робіт з використанням антиплагіатної системи

  Схема процедури перевірки кваліфікаційних студентських робіт

  ІНСТРУКЦІЯ ПО СИСТЕМІ

  ІНТЕРПРЕТАЦІЯ ЗВІТУ ПОДІБНОСТІ

  plagiat strikeplagiarism

  Національним університетом "Запорізька політехніка" укладено Договір № 122-юр від 04.04.2019 р. про співпрацю з ТОВ «Антиплагіат». Документ передбачає вільний доступ до сервісу Unicheck, завдяки якому спеціалізовані вчені ради зможуть безкоштовно перевіряти дисертації, що надходять на розгляд, а редколегії фахових видань матимуть можливість перевіряти статті на предмет несанкціонованих текстових запозичень.

  Unicheck - онлайн-сервіс пошуку плагіату, який перевіряє текстові документи на наявність запозичених частин тексту з відкритих джерел в Інтернеті чи внутрішньої бази документів.
  Cервіс підтримує doc, docx, rtf, txt, odt, html, zip та pdf формати.

  Робота сервісу не потребує встановлення додаткового програмного забезпечення або спеціального обладнання, необхідно мати лише комп'ютер, браузер і доступ до інтернету. Система здатна на автоматичне визначення заміни символів і літер в тексті, а також на зворотну автоматичну підстановку в текст правильних символів і пошук на плагіат модифікованої версїї. Сторінка тексту перевіряється за 2-4 секунди. В результаті перевірки система видає звіт, який містить різнокольорові маркери в тексті, якими виділяється плагіат, посилання та цитати. Також в звіті можливо переглянути джерела плагіату та виключити цитати і джерела з невеликою кількістю текстових збігів з результатів пошуку. Перевірка здійснюється online через Інтернет.

  Unicheck Україна - простими словами про плагіат

  З питань консультацій по роботі з сервісом звертайтеся до сектору інформаційних технологій та комп'ютерного забезпечення - а.250 головного корпусу, або за тел. 4-10.

       Для перевірки матеріалів на плагіат можна використовувати відповідне програмне забезпечення або онлайн-сервіси

  Безкоштовні програми перевірки тексту на плагіат

Бібліотека НУ "Запорізька політехніка"